Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 09:43
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Lubieżny szeregowy wykorzystał mieszkankę powiatu biłgorajskiego

Mieszkanka powiatu biłgorajskiego jest jedną z pokrzywdzonych przez 22-letniego żołnierza z podkarpackiego Niska. Szeregowy miał zbierać zdjęcia erotyczne nastolatek i zmuszać dziewczyny do współżycia. Jego proces ruszył przez sądem w Janowie Lubelskim.
Lubieżny szeregowy wykorzystał mieszkankę powiatu biłgorajskiego

Policję zawiadomiła jedna z pokrzywdzonych nastolatek. 22-letni szeregowy został zatrzymany pod koniec października ubiegłego roku, a sąd aresztował go tymczasowo na 3 miesiące.

Śledczy z wydziału do spraw wojskowych Prokuratury Rejonowej w Lublinie postawili 22-latkowi 9 zarzutów. Dotyczą one posiadania i przechowywania treści pornograficznych z udziałem małoletnich oraz usiłowania lub doprowadzenia ich do obcowania płciowego za pomocą gróźb.

– W trakcie postępowania podejrzany nie przyznał się do postawionych mu zarzutów i odmówił złożenia wyjaśnień – informuje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

marnotrawienie kasy na wojskowych 05.04.2019 11:03
Próbował udowodnić, że woli kobiety ale jednak będzie musiał dalej z chłopcami się zabawiać :D jak każdy wojskowy

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama