Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:51
Reklama

Grabowiec się cieszy

Jansz-Pol Grabowiec zwycięzcą siatkarskiej Ligi LZS. Drugie miejsce dla KS Set Krasnobród, a trzecie dla Axstone Zamość.
Grabowiec się cieszy

Finałowy turniej rozegrano w niedzielę (10.03) w hali SP nr 8 w Zamościu. Potyczkom najlepszych siatkarskich ekip przyglądali się bacznie wiceprezydent miasta Zamość Małgorzata Bzówka oraz wicestarosta powiatu zamojskiego Witold Marucha, którzy wzięli następnie udział w dekoracji.

Do decydującego etapu rozgrywek pod patronatem prasowym "Kroniki Tygodnia" zakwalifikowało się sześć spośród dziewięciu drużyn. W pojedynku o pierwsze miejsce ekipa z Grabowca wygrała 2:0 (25:19, 25:13). Pierwsza partia była wyrównana, a Jansz-Pol zachował więcej zimnej krwi w końcówce. W drugiej odsłonie przewaga późniejszego zwycięzcy zarysowała się już od samego początku. Było 3:0, 15:8, 20:11 i krasnobrodzianie mimo ambitnej postawy nie zdołali już odwrócić losów meczu. Jak przystało na mecz o stawkę, na parkiecie trochę iskrzyło, a sędzia Adam Gaca musiał temperować graczy żółtymi kartonikami. Warto dodać, że w ubiegłorocznej edycji te same ekipy zmierzyły się w pojedynku o trzecie miejsce, a górą był wówczas Set.

 

Tytuł MVP rozgrywek trafił do Łukasza Michnowicza z Grabowca.


CAŁY ARTYKUŁ PRZECZYTASZ W WYDANIU PAPIEROWYM I E-WYDANIU.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama