Na trop przemytników mundurowi wpadli w niedzielę nocy. Wypatrzyli w rejonie granicy jakichś podejrzanych ludzi i samochody. Patrol zatrzymał przy dwóch autach trzech mężczyzn, mieszkańców Warszawy. Przy nich znaleziono wkłady do tzw. elektronicznych papierosów.
– Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do pomieszczeń służbowych straży granicznej. Funkcjonariusze zabezpieczyli również przemycany przez nich towar w postaci prawie 100 tys. sztuk wkładów do e-papierosów o wartości ponad 63 tys. zł. Zatrzymani, odpowiedzą teraz za nielegalne przekroczenie granicy państwowej oraz przemyt. Warto zaznaczyć, iż była to pierwsza próba przemytu wkładów do e-papierosów na „granicy zielonej" – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.


![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze