Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 05:44
Reklama

Chciał zapłacić policjantom, żeby nie przerywali mu imprezowania

56-latek miał w zwyczaju organizować w domu imprezy. Bywało wtedy głośno, z okien leciały różne przedmioty, a klatka schodowa była zanieczyszczana. Sąsiedzi nie wytrzymali. Zaalarmowali policję. Gospodarz nie zamierzał jednak rezygnować z dotychczasowego trybu życia i funkcjonariuszom zaproponował 1000 złotych łapówki, by dali sobie spokój z interwencją.
Chciał zapłacić policjantom, żeby nie przerywali mu imprezowania
Autor: Fot. policja.pl

Policjanci pojechali do jednego z mieszkań na osiedlu Kilińskiego w Zamościu w środę (6 lutego). Zostali wezwani, bo sąsiadom przeszkadzały balangi notorycznie organizowane w mieszkaniu 56-latka. Co tam się działo?

– Podczas zakrapianych alkoholem imprez dochodziło do zanieczyszczania klatki schodowej bloku oraz wyrzucania przez okno różnych przedmiotów. Kiedy mundurowi rozmawiali z  właściciela mieszkania, ten zaproponował funkcjonariuszom pieniądze w kwocie 1000 zł. w zamian za zaprzestanie interwencji oraz akceptację niezgodnego z prawem i normami społecznymi zachowania – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Policjanci na tę propozycję nie przystali. Pieniędzy nie wzięli, a "zaradnego" mężczyznę poinformowali, że podejmując próbę przekupstwa popełnił przestępstwo. Zamościanin trafił do aresztu w komendzie. Był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwiał, został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Za coś takiego można trafić do więzienia nawet na 10 lat.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
X 09.02.2019 06:57
Próba przekupstwa 10 lat. Zamordować niewinną osobę, lub tylko dotkliwie pobić ? Uniewinnienie czy tylko 5 lat... polskie prawo , gdzie tu sprawiedliwość?

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama