Do zatrzymania cudzoziemca doszło w sobotę 8 grudnia. Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Hrebennem ustalili, że młody mężczyzna to 18-latek z Birmy. Oczywiście nie miał przy sobie żadnych dokumentów, które zezwalałyby mu na legalny pobyt w Polsce.
W rozmowie z mundurowymi Birmańczyk zapewnił, że nie zamierzał na dłużej zostawać w naszym kraju. Miał plan, aby dotrzeć do Włoch. Z jego zamierzeń nic nie wyszło. – Po przeprowadzeniu względem zatrzymanego czynności administracyjnych, został on przekazany służbom granicznym Ukrainy – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG.


![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)
![128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA] 128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-128-zatrzymanych-w-dwa-dni-policyjna-akcja-w-woj-lubelskim-zdjecia-1768819124-4.jpg)
![Obsza: Wyśpiewali gwiazdkę złotą [ZDJĘCIA] Obsza: Wyśpiewali gwiazdkę złotą [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-obsza-wyspiewali-gwiazdke-zlota-zdjecia-1768888335.jpg)

















Napisz komentarz
Komentarze