Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 13:19
Reklama

Bezlitosny team Suchowicza

Zawodniczki Suchowiczteam Wólka Panieńska niczym piłkarski walec rozjechały rywalki w turnieju w Krasnymstawie.
Bezlitosny team Suchowicza
Autor: fot. Suchowiczteam

Gdy przyglądamy się zdjęciu, widać na nim uśmiechnięte dziesięcio- i dwunastolatki, które nie sprawiają wrażenia, że lada chwila dobiorą się rywalkom do skóry. Tymczasem z piłką u nogi podopieczne Wojciecha Suchowicza zamieniają się w świetnie funkcjonującą maszynę do rozbijania rywalek, co właśnie potwierdziły.

W wojewódzkim halowym turnieju młodziczek (2006-08) ''Piłkarska Jesień'' Suchowiczteam zdobył komplet punktów, kończąc zmagania z imponującym bilansem bramkowym 30:0! Nic dziwnego, że po ostatnim gwizdku okrzyki radości słychać było podobno nawet w oddalonej o przeszło 30 km Wólce Panieńskiej.

O turniejowe zwycięstwo rywalizowało 6 drużyn. Triumfatorki pokonały kolejno: UKS Dubler Opole Lubelskie, Start Tomaszów Lubelski i Kingę Krasnystaw po 4:0, Spartę Biłgoraj 2:0 i Sybillę Puławy... 16:0! Co ciekawe, każde ze spotkań trwało kwadrans.

Oprócz ogromu szczęścia do busa musiały też zmieścić się nagrody dla Wiktorii Ciurysek - najlepszej bramkarki turnieju oraz Jagody Wróbel, która była najskuteczniejszą zawodniczką (11 bramek).

Klasyfikacja końcowa: 1.UKP Suchowiczteam 2.Dubler 3.Sparta 4.Start 5.Kinga 6.Sybilla.

Suchowiczteam: Wiktoria Ciurysek, Jagoda Wróbel, Aleksandra Bednarz, Martyna Nowosad, Marta Sierkowska, Roksana Kozłowska, Alicja Krępińska, Oliwia Bzówka, Milena Skiba. Trener: Wojciech Suchowicz.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama