Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 09:02
Reklama

Zamość: Śpiewali dla Niepodległej. Patriotyczny happening I LO (ZDJĘCIA, FILM)

Z inicjatywy młodzieży I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu odbył się dzisiaj (piątek, 9 listopada) happening patriotyczny "Śpiewaj z Pierwszym dla Niepodległej".
Zamość: Śpiewali dla Niepodległej. Patriotyczny happening I LO (ZDJĘCIA, FILM)
Autor: Fot. A. Szewc

Wydarzenie zorganizowano na Rynku Solnym. Młodzi ludzie, ich wychowawcy i nauczyciele przyszli tutaj z biało-czerwonymi flagami. Mieli też kotyliony w barwach narodowych. Punktualnie o godz. 11.11, w nawiązaniu do daty 11 listopada, symbolizującej 100-rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, odśpiewali hymn. Odbył się też koncert pieśni patriotycznych.

 

WIĘCEJ O UROCZYSTOŚCIACH Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI I WYDARZENIACH W CAŁYM REGIONIE PRZECZYTASZ TUTAJ.

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TKTreść komentarza: Ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw do max 40 %. W ciagu 2 tygodni od jej ukazania się prezesi spółdzielni powinni złożyć oświadczenie do ciepłowni. Dziwne, że prezesi o tym nie wiedzą - a może nie chcą wiedzieć !Data dodania komentarza: 28.09.2022, 06:32Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: arekTreść komentarza: I jedynie 42,9% poparcia dla pisu w poprzednich wyborach.Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:50Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: NormalnieTreść komentarza: Ciebie nic nie obchodzi, mieszkańców tak, więc otwórz piwo włącz tv i nie myśl za dużo..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 20:51Źródło komentarza: Gmina Werbkowice: Komu zawinił sołtys?Autor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:46Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:27Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: XxXTreść komentarza: I dalej mamy ślepo wierzyć w to ,że "sądowy zakaz prowadzenia " uczyni nasze drogi lepszymi pod względem bezpieczeństwa ? Czy naprawdęamy czekać aż dojdzie do tragedii, żeby sąd się wziął za poważniejsze kary dla takich "pseudo kierowców?" Zamiast zamiatać chodniki ,wysłać na miesiąc prac w ramach wolontariatu do ośrodka rehabilitacji dla ofiar pijanych kierowców ..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 19:55Źródło komentarza: Józefówka: Pijany kierowca był uwięziony w samochodzie
Reklama
Reklama