W wydarzeniu uczestniczyła również wójt gminy Telatyn Elżbieta Stąsiek-Witkowska, a spotkanie rozpoczęła pani Halina Szczerbińska, prezes Gminnego Klubu Seniora w Telatynie, która w kilku słowach bardzo gorąco powitała zaproszonych gości.
Były wspólne zabawy, rozmowy i tańce, do których przygrywał pan Stanisław Michalczuk – kierownik artystyczny Zespołu ,,Fermata". Jedną z atrakcji był występ Zespołu Seniora, który tworzą seniorzy z Telatyna, pod opieką artystyczną pana Kazimierza Kowalczyka. Zespół powstał niedawno, ale swoim wigorem i żywotnością wszystkich ,,porwał" do wspólnego śpiewania. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, a seniorzy bawili się wspaniale.











![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze