Wydarzenie otworzył o godzinie 16:30 wernisaż Juliusza Erazma Bolka "Poezja liter", na który składały się przedstawienia wyrazów i liter tworzących artystyczne układy. Następnie odbyło się spotkanie autorskie ze znanymi twórcami: Andrzejem Stasiukiem, Krzysztofem Siwczukiem, Marcinem Sandeckim, Justyną Ciechowską, Anną Kamińską, Maciejem Topolskim, Tomaszem Wybranowskim.
Rozmowy przebiegały wokół esejów, felietonów, a przede wszystkim wierszy twórców. Głównym akcentem rozmów był Zamość i jego odniesienia w kulturze. To jeszcze nie koniec "Ulicy Poetyckiej", kolejne wydarzenia jeszcze przed nami 8 i 9 września.
Program kolejnych dni znajdziecie TUTAJ.











![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze