Są piękne, są przesympatyczne, bardzo garną się do ludzi i potrzebują przytulania. Potrafią już jeść samodzielnie i korzystają z kuwety. Osoby, które przygarnęły czwórkę kociąt, dla trójki z nich (jeden już znalazł właścicieli) szukają domu.
– Marzymy, żeby ktoś przygarnął razem 2 lub 3 kotki, bo są bardzo z sobą zżyte, ale każdy kochający i ciepły dom będzie dla nich szczęściem – zapewnia Anna Dobraczyńska z Biłgoraja, która zwróciła się do nas z prośbą o nagłośnienie tej sytuacji.
Jeżeli nie możesz przygarnąć kotka, przekaż tę informację swoim znajomym. Daj maluchom szansę. Telefon w sprawie adopcji: 509 432 866.











![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze