Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 20:55
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Hrubieszów: Drogowcy nie do naprawy

Z końcem grudnia upływa czas realizacji programu naprawczego Miejskiej Służby Drogowej w Hrubieszowie
Hrubieszów: Drogowcy nie do naprawy

Opozycyjni wobec burmistrza Hrubieszowa radni uważają, że program naprawczy Miejskiej Służby Drogowej nie został zrealizowany. Uwagi i wskazania służące naprawie tego przedsiębiorstwa zignorowano – przekonuje radny Andrzej Serafin. Burmistrz Hrubieszowa Tomasz Zając kontrargumentuje, że program naprawczy może być realizowany w spółkach prawa handlowego, a nie w jednostkach budżetowych, jaką jest MSD.

O tym, co wynikło z planu naprawczego MSD w Hubieszowie - przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.     


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kit? 03.12.2016 19:19
Kit skoro wszystko wiesz powiedz mi kto jeździ i sypie piasek z solą na ulicy? Wszystko idzie na msd że nie zdążyli zauważyłem że piszę tam na samochodzie,, powiatowy rejon dróg ' a gadanie że msd nie odświeżlo drogi dziwne nie sądzisz skoro rejon to inna firma? Nie wszystkie ulice ma msd tylko rejon a nie dają śniegu to opierdziel idzie msd... Serafin to kawał dziada był kierownikiem tu i tu ale nie toleruje msd mimo że za jego kadencji to samo było i co z tego jak nie powie tego

Witam 02.12.2016 23:10
Fakt prywatna firma nie pozwoli o ile szef jest jeśli go nie ma to każdy wie jak robić pomału w końcu ma na godzinę... Nie mówiąc już o piciu w końcu bodajże w tym roku trzeźwy kierowca miał wypadek przy gimnazjum nr dwa. Z prywciarza ale kto to pamięta...

MSD 02.12.2016 23:08
Tu było że ludzie czepiali się czemu kawałek Jagielonu zrobili nie całość.. To mało chłopie wiesz znam człowieka który pracuje tam już ponad 20 lat więc trochę wiem kto był a kto nie był. Fakt faktem wolno robią ale robią bądźmy szczerzy każdy widzi tylko to że stoją ich tyle a większość ulic parking itp co oni zrobili to walić to. Wracając do tematu zeromskiego i ścieżki rowerowej zostało zrobione to co mówiłem firma która polega pod Serafina ma ja ogarniać i co? Śnieg spadł zjechali by było czysto a szkło zostało gratuluję.

kit 02.12.2016 09:19
Do un. Z tego co mi wiadomo to on nigdy nie był szefem więc nie opowiadaj głupot. Jaka jest MSD to każdy widzi. Spacerujący po mieście ludzie z miotłami na sztorc. Po kilku ruchach miotły lub łopaty muszą odpoczywać pół godziny, pogadać, zapalić więc rzeczywiście robią powoli, przecież i tak mają zapłacone. Żaden prywaciarz na coś takiego by sobie nie pozwolił. Może niektórzy pamiętają ich wyczyny na ulicy Zamojskiej brygada ze 20 osób którzy kosili trawniki. Więcej było odpoczywających niż pracujących. Czy posypywanie dróg z paki samochodu. Przecież Ci ludzie są opłacani z budżetu miasta. Pisanie że zrobili tylko coś tam na Jagiellonach to trochę słaby argument. Pozostaje tylko nadzieja, że może nowy kierownik to jakoś ogarnie i skorzystamy na tym wszystkim wszyscy jako mieszkańcy tego miasta bo niedługo Czerwonego Krzyża nie będzie można przejechać.

polik 30.11.2016 18:49
un ma rację

MSD 29.11.2016 14:52
Serafin zna się najlepiej... Sam był tam szefem i sam g... Robił. Prawda jest taka że on nigdy za msd nie przepadal! I zawsze będzie gadał swoje. Zauważmy jedno sporo pracy zrobili, ale większość nawet nie wie że nie wszystkie ulice mogą Msd robić... Czemu? Bo podlegają pod inną firmę. Dajmy na to osiedle Jagielony, tam gdzie ulice poszerzona została wszystkiego nie mogą zrobić, gdyż to już nie ich odcinek. Nasza *** ścieżka rowerowa cudna podlega nie pod MSD i co jest? Szkło które idiota jakiś rozbił ale wali to ludzi którzy mają pod sobą ja i muszą sprzątać. Bo po co? Śnieg spadnie i nie będzie widać. Powinni zająć się czymś innym normalnym. A nie czepiać się msd które fakt robią powoli ale robią to co mają zrobić. Niestety nie wszystko mogą bo nie wszystko podlega pod nich.

un 28.11.2016 20:33
W mieście przydałby się Kowalski. Tam się dzieje.

Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama