Przytul mnie, to cię zabiję!

  • 31.05.2022, 07:30
  • wd, jlk
Przytul mnie, to cię zabiję! W tle gry, której Huggy Wuggy jest bohaterem, jest mowa o mordowaniu przez przytulanie.
Do naszych przedszkoli i szkół wkroczył niebezpieczny trend. Dzieci zafascynowały się Huggy Wuggy, postacią z gry internetowej survival horror adresowanej dla osób powyżej 16. roku życia. Pluszak przytula ofiarę tak mocno, że ta "wydaje z siebie ostatni oddech". Rodzice powinni być czujni, bo pozornie niewinna zabawka może się odbić na psychice dziecka.

"Od jakiegoś czasu mój siedmioletni synek budzi się w nocy z płaczem, mówi o śmierci, pyta czy mama i tata nie umrą. Po powrocie ze szkoły skarży się, że koledzy w szkole ściskają go tak mocno, że nie może złapać oddechu i że to go boli. Mówił o tym pani, podobno zwróciła uwagę dzieciom, ale pewnie na przerwach nie zawsze ich widzi. Syn mówi, że to jakaś zabawa w Huggy Wuggy [czyt. hagi łagi]. Poruszyłam w szkole ten temat przy okazji zebrania. I lawina ruszyła... Okazało się, że dzieci w klasie mojego syna bawią się w straszną grę z Huggy Wuggy. Nie tylko moje dziecko ma przez to nocne koszmary" – opisuje na jednym z zamojskich forów mama kilkulatka.

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

wd, jlk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Emeryt z Zamościa
Emeryt z Zamościa 19.06.2022, 09:47
21 wiek. Quo vadis ludzkości....?

Pozostałe