Krynice: Moje roztoczańskie drzewo. Czyje najpiękniejsze?

  • 27.09.2021, 12:09
  • ak
Krynice: Moje roztoczańskie drzewo. Czyje najpiękniejsze? Fot. Magdalena Tereszczuk Jurorzy i laureaci nagród.
III Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Moje roztoczańskie drzewo", organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach został rozstrzygnięty. Nagrody i wyróżnienia jurorzy podzielili w kilku kategoriach.

Wśród dorosłych I miejsce i złoty medal Fotoklubu RP otrzymał Paweł Ferenc za zdjęcie „Lipcowy poranek”. Druga nagroda trafiła do Krystiana Kłysewicza za „Zmierzch życia”, a trzecią otrzymał Bogusław Pupiec, autor fotografii „Buk Bartosz”.

Laureatami wyróżnień w tej kategorii zostali: Tadeusz Adamczuk „Przedwiośnie”, Jan Brdej „Duchy przeszłości”, Wiesław Jabłoński „Tajemnicze drzewo”, Witold Nowakowski „Czerwony zmierzch” i Maria Bogusława Wójcik „Wsparty wśród samotnych drzew”.

Wśród młodzieży nagrodzony został Jakub Malec za zdjęcie zatytułowane „Bezkres zieleni”. Z kolei poza konkursem nagrodę specjalną za nadesłaną Opowieść o kasztanowcu z Pienian otrzymała Zdzisława Karwańska.

Komisja konkursowa w składzie: Stanisław Orłowski, Henryk Szkutnik, Mirosław Chmiel, Karol Jańczuk i Beata Gałan-Smól swój werdykt wydała na początku września, a wyniki oficjalnie ogłoszono w niedzielę (26 września) podczas wernisażu w Krynicach.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe