Wakacyjna trasa Dwójki w Zamościu. Wiemy, kto wystąpi

  • 21.07.2018, 20:54 (aktualizacja 23.07.2018 08:43)
  • ak
Wakacyjna trasa Dwójki w Zamościu. Wiemy, kto wystąpi Fot. pixabay.com
Gwiazdy polskie i zagraniczne wystąpią za tydzień (29 lipca) w Zamościu. Miasto znalazło się na "Wakacyjnej trasie Dwójki". TVP będzie transmitować z Rynku Wielkiego. A wystąpią m.in. Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Formacja Nieżywych Schabuff, Rafał Brzozowski, zespół 4Dreamers, a także gość z zagranicy Ray Wilson.

To będzie jedno z największych wydarzeń tego lata w Zamościu! Za tydzień w niedzielę, podczas "Wakacyjnej trasy Dwójki" spodziewać się można prawdziwych gwiazd polskiej estrady.

Wiemy już na pewno, że na Rynku Wielkim wystąpią: Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lucas Meijer, Leszcze, Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers.

Będzie też gość zagraniczny, czyli Ray Wilson, który zagra z własnym zespołem, ale wystąpi także w duecie z Patrycją Markowską.

Koncert, który rozpocznie się o godz. 20.05 poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska.  Zza kulis będą je wspierać Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET.

Zamość jest drugim po Toruniu przystankiem na "Wakacyjnej trasie Dwójki". Później plenerowa impreza dotrze też do Stalowej Woli i Gdańska. Całej trasie towarzyszy hasło „Lato, muzyka, zabawa”.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MIESZKANIEC
MIESZKANIEC 29.07.2018, 22:31
Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec organizatora tej imprezy . Czy policja i straż miejska nie widziała tych samochodów niszczących chodniki i trawniki na całej starówce. Straż miejska ma monitoring może się coś nagrało????
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 27.07.2018, 08:03
Lech Bolek, Krzywonos i lewacka wierchuszka już byli . A teraz przyjedzie coś, co da się posłuchać
Katarzyna Paszkiewicz
Katarzyna Paszkiewicz 22.07.2018, 21:33
Jest tu pewien błąd bo nie Lucas tylko Lukas moim zdaniem pomylić się w imieniu w takim artykulę to wstyd

Pozostałe