Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 sierpnia 2022 04:03
Reklama
ekofabryka

ekofabryka

Opis działalności

W ofercie ekofabryki znajdziesz kosze na śmieci i pojemniki na odpady dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź! Posiadamy produkty głównie od europejskich dostawców, wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Ekofabryka wie, jak ważne jest lansowanie dobrych wzorców związanych z powszechną segregacją śmieci. Dlatego w swojej bogatej ofercie posiada ciekawe propozycje segregowania odpadów, mające zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Segregacja śmieci powinna stać się codzienną procedurą w każdym miejscu – w domu, w pracy, w szkole, w restauracjach i miejscach rozrywki. Aby to uskutecznić, wystarczy zajrzeć do oferty Ekofabryki, w której znajdziemy szeroki wybór koszy na odpady do segregacji o różnych pojemnościach i kształtach. Segregację można realizować także niskim kosztem, decydując się na praktyczne stojaki do segregacji odpadów.

Kategorie

Tagi
utylizacja-smieci pojemniki-do-segregacji-smieci kosze-do-sekregacji srodowisko segregacja-odpadow recykling segregacja ekologia pojemniki-na-odpady-komunalne smieci kosze-do-segregacji-smieci

Lokalizacja
Grobla 25
66-600 Krosno Odrzańskie
683030308
Reklama