Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 23:24
Reklama
Green Sort - sortownice do owoców

Green Sort - sortownice do owoców

Opis działalności

Green Sort przedstawia kompaktowe sortownice do owoców, w tym jabłek przeznaczone dla gospodarstw od 5 do 20 hektarów. Skontaktuj się już dziś!

Marka Green Sort wytwarza specjalistyczne maszyny do obsługi sadów, takie jak: sortownice do owoców oraz pielniki boczne całorzędowe. Opracowana w ostatnim czasie innowacyjna sortownica do jabłek została wyposażona w inteligentny system wizyjny, co jest absolutną nowością na rynku. Dzięki zamontowanym w niej kamerom możliwy jest kompleksowy sort owoców na grupy kolorystyczne, wielkościowe i jakościowe. System obracania owoców pod kamerą sprawia, że od razu mogą być badane pod kątem uszkodzeń i chorób oraz kierowane do właściwej grupy. Jest to duże ułatwienie i oszczędność czasu dla osób pracujących w sadach. Przemyślana konstrukcja maszyny sprawia, że na żadnym etapie sortowania jabłka nie są zrzucane z wysokości, podrzucane czy obijane. Dzięki temu owoce nie tracą na swej jakości i zachowują dłuższą trwałość.


Tagi
przetworstwo dom sortownice-do-jablek sadownictwo sortownica-do-jablek maszyny sortowanie-owocow rolnictwo maszyny-rolnicze sortownica-do-owocow

Lokalizacja
Wólka Polinowska 78
21-543 Konstantynów
513369565
Reklama