Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 sierpnia 2022 03:59
Reklama
Nowa - Polska apteka internetowa UK

Nowa - Polska apteka internetowa UK

Opis działalności

Apteka Nowa to największa Polska internetowa apteka online w UK. Tanie leki z Polski na receptę i na zamówienie, kosmetyki, suplementy diety. Sprawdź koniecznie!

Apteka Nowa to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą leków na receptę oraz bez recepty. Jest to apteka online w UK, w której można zamówić polskie leki. W ofercie są dostępne farmaceutyki, testy medyczne, termometry, strzykawki, artykuły opatrunkowe i inne środki apteczne. Pacjenci znajdą tutaj leki na różne schorzenia. Asortyment apteki obejmuje m.in. tabletki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, leki na grypę oraz przeziębienie, preparaty na bóle mięśni czy stawów, witaminy, minerały. Oferta apteki to także leki na choroby w obrębie układu krążeniowego (schorzenia serca, nadciśnienie tętnicze), preparaty na choroby układu pokarmowego czy schorzenia skórne, leki i akcesoria dla cukrzyków. Leki na zamówienie z polskiej apteki wielu pacjentom umożliwiają zakup preparatów przepisywanych przez lekarza, które przyjmują na co dzień w Polsce.


Tagi
farmaceutyka zdrowie leki-na-recepte apteka-internetowa sklep-medyczny tabletki internetowa-apteka preparaty-medyczne polskie-leki medycyna srodki-medyczne sprzet-medyczny

Lokalizacja
Strathmore Avenue 24
Luton
44773439588
Reklama