Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 06:17
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Hrubieszów: Pijana, ale niegroźna
Hrubieszów: Pijana, ale niegroźna
Dentystka miała 2,8 promila alkoholu we krwi, ale nie zagroziła zdrowiu pacjentki - ustalili śledczy z Hrubieszowa i umorzyli dochodzenie 16.08.2017 06:00    3
Pedofil z sąsiedztwa!
Pedofil z sąsiedztwa!
Podstępnie wciągnął siedmiolatkę do swojego mieszkania, a następnie zaczął ją obmacywać i całować. Dziecku cudem udało się uciec, a sprawca został zatrzymany. Okazało się, że to pedofil z sąsiedztwa. 16.08.2017 06:00
Reklama
Groził, że się podpali
Groził, że się podpali
Wystarczyłaby iskra, a płonąłby jak pochodnia. Nie zdążył jednak podpalić nasączonego łatwopalną cieczą ubrania, bo policjanci wytrącili mu z ręki zapalniczkę. Nie wiadomo, dlaczego 30-letni mieszkaniec gminy Józefów igrał z ogniem. Wiadomo, że był pijany. 16.08.2017 06:00
Trup w toalecie
Trup w toalecie
Zwłoki 31-letniego mężczyzny w toalecie Toi Toi, przy stadionie w Tomaszowie Lubelskim, odkryli w poniedziałek rano pracownicy firmy sprzątającej. 16.08.2017 06:00    2
NAJNOWSZY NUMER KRONIKI TYGODNIA!
NAJNOWSZY NUMER KRONIKI TYGODNIA!
Już od rana, 16 sierpnia w sklepach i punktach prasowych najnowszy numer Kroniki Tygodnia. 16.08.2017 00:03
Zamość: Przy Starym Mieście będzie HUB!
Zamość: Przy Starym Mieście będzie HUB!
Miasto Zamość podpisało preumowę z Urzędem Marszałkowskim na dofinansowanie inwestycji obejmującej budowę węzła komunikacyjnego i doposażenia Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zamościu. Tak zwany HUB komunikacyjny, który powstanie przy ul. Peowiaków, ma integrować transport publiczny: miejski, PKP, BUS, samochody osobowe i rowery. 15.08.2017 19:35    2
Zamość: oszust udający policjanta...ostrzegał przed oszustami (WIDEO)
Zamość: oszust udający policjanta...ostrzegał przed oszustami (WIDEO)
Oszuści są coraz bardziej pomysłowi. Jeden z naciągaczy, udający policjanta, zadzwonił do 74-letniej mieszkanki Zamościa zmanipulował ją, mówiąc, że na jej oszczędności czyha oszust i kazał jej przenieść pieniądze na rzekomo bezpieczne konto. Do transakcji nie doszło tylko przez przypadek. 15.08.2017 16:00    3
Padwa zagra z pierwszoligowcami!
Padwa zagra z pierwszoligowcami!
Drugoligowa drużyna piłki ręcznej, MKS Padwa Zamość wkracza w kolejny etap przygotowań do sezonu 2017/2018. W środę, 16 sierpnia podopieczni trenera Marcina Czerwonki rozegrają na wyjeździe pierwszą grę kontrolną, z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Natomiast w sobotę, 19 sierpnia w Zamościu odbędzie się pierwsza edycja Memoriału im. Henryka Grabczaka z udziałem Padwy, a także drużyn pierwszoligowych. 15.08.2017 12:07
Policja ostrzega: odpoczywajmy z głową. Nieodpowiednie zachowanie nad wodą kończy się tragicznie.
Policja ostrzega: odpoczywajmy z głową. Nieodpowiednie zachowanie nad wodą kończy się tragicznie.
Odpoczynek nad wodą to świetny sposób spędzenia wolnego czasu. Pod warunkiem, że używa się głowy. Pływanie pod wpływem alkoholu, niebezpieczne skoki do wody i brak opieki nad dziećmi. Policjanci razem z ratownikami wodnymi czuwają nad bezpieczeństwem odpoczywających nad zbiornikami wodnymi w naszym regionie 15.08.2017 10:52
Ksieżpol: nowe drogi i chodniki
Ksieżpol: nowe drogi i chodniki
W gminie Księżpol kończą się kolejne inwestycje drogowe. W ostatnich dniach odbył się odbiór techniczny przebudowanej ul. Sportowej i chodnika w Płusach. 15.08.2017 10:34
Księżpol: ścieki nie dają żyć
Księżpol: ścieki nie dają żyć
Na ścieki w Księżpolu mieszkańcy narzekali już od dłuższego czasu, a w ostatnim czasie zapach stał się nie do wytrzymania. Zdesperowani mieszkańcy chcą napisać list do parlamentarzystów. 14.08.2017 14:40
Szczebrzeszyn: pijany kierowca szalał na drodze
Szczebrzeszyn: pijany kierowca szalał na drodze
Kolejny nietrzeźwy kierowca za kółkiem zatrzymany przez mundurowych. Tym razem policja ze Szczebrzeszyna złapała 61-latka z Zamościa, który był tak pijany, że ledwo trzymał się drogi. Inny uczestnik ruchu próbował go zatrzymać. 14.08.2017 13:50    1
Zamość: 16-latek uprawiał marihuanę na strychu
Zamość: 16-latek uprawiał marihuanę na strychu
Starsza kobieta po kilkunastu latach odwiedziła domek letniskowy swojego ojca. Przyjechała, by wywiesić klapsydry informujące o jego śmierci. Nie spodziewała się, że na strychu znajdzie zamiast rupieci świeżo uprawiane krzaki marihuany. 14.08.2017 11:57    3    1
Przychodnia pomyliła miejscowości. Mammografia przełożona
Przychodnia pomyliła miejscowości. Mammografia przełożona
Mammografia, która miała się odbyć 14 sierpnia, w miejscowości Wysokie koło Zamościa w mobilnym mammobusie została przełożona, bo organizator...pomylił miejscowości. 14.08.2017 09:30
Józefów: nowy asfalt i chodnik za 2 miliony
Józefów: nowy asfalt i chodnik za 2 miliony
Kierowcy i turyści, odwiedzający gminę Józefów mają powody do zadowolenia. Często uczęszczana trasa Borowina - Hamernia ma nową asfaltową nawierzchnię, a obok biegnie nowy chodnik i ścieżka rowerowa. 14.08.2017 08:03    10
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama