Porcja na 1kg papryczek
ZALEWA :2 litry wody
0,5 litry octu
2 szklanki cukru
Całość zagotować, następnie w zalewie gotować 10 minut oczyszczone z pestek małe papryczki.
Nadzienie: 2 serki feta
łyżeczka ziół prowansalskich
mała główka czosnku.
Składniki połączyć i nadziewać wystudzone papryczki. Następnie układać w słoiku i każdą warstwę posypać ziołami oraz czosnkiem. W garnku podgrzać olej i gorącym olejem zalać papryczki. Zakręcić.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze