Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 16:23
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Nowy numer Kroniki Tygodnia już we wtorek
Nowy numer Kroniki Tygodnia już we wtorek
Kolejny numer Kroniki Tygodnia jest już gotowy. Jutro rano, jak co wtorek, będziecie go mogli kupić i znowu będzie co czytać przez kilka dni. Jakie są najważniejsze informacje tego numeru? 18.09.2017 21:30
Biłgorajskie: Drogówka w akcji. Pijani kierowcy i piraci drogowi stracili uprawnienia
Biłgorajskie: Drogówka w akcji. Pijani kierowcy i piraci drogowi stracili uprawnienia
Biłgorajscy policjanci nie próżnowali w ostatni weekend. Namierzyli czterech pijanych kierowców, zatrzymali też dwóch piratów drogowych, którzy zdecydowanie przesadzili z prędkością w terenie zabudowanym. 18.09.2017 17:00
Reklama
Tomaszów Lubelski: Joanna Fus - lekkoatletyczny talent z SP nr 3
Tomaszów Lubelski: Joanna Fus - lekkoatletyczny talent z SP nr 3
Już udział w tej imprezie jest wielkim sukcesem, bo zakwalifikowani zostali tylko najlepsi. Tymczasem Joanna Fus, młoda lekkoatletka z Tomaszowa Lubelskiego zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce podczas krajowego finału czwórboju lekkoatletycznego. Na zawodach w Warszawie zawodniczka pobiła też wiele swoich dotychczasowych rekordów życiowych. 18.09.2017 16:00
Tomaszowskie: Pijani kierowcy sprawcami kolizji
Tomaszowskie: Pijani kierowcy sprawcami kolizji
Trzech kierowców, którzy za kierownicą usiedli po kilku głębszych straciło w weekend w powiecie tomaszowskim uprawnienia do kierowania. Dwaj z nich doprowadzili do stłuczek. Na szczęście nikt w tych kolizjach nie odniósł poważniejszych obrażeń. 18.09.2017 14:39
Strażacka pielgrzymka do Krasnobrodu (ZDJĘCIA)
Strażacka pielgrzymka do Krasnobrodu (ZDJĘCIA)
To już tradycja, że raz do roku organizowana jest pielgrzymka strażaków do Sanktuarium Maryjnego w Krasnobrodzie. Tegoroczna odbyła się w ostatnią niedzielę (17 września). 18.09.2017 14:12    2
Gm. Mircze: Szczęśliwy finał poszukiwań 42-latki
Gm. Mircze: Szczęśliwy finał poszukiwań 42-latki
Policjanci, strażacy i strażnicy graniczni szukali 42-letniej mieszkanki gminy Mircze, która wyjechała z domu i przepadła bez wieści. Na szczęście, udało się ją odnaleźć. 18.09.2017 13:00    1
Tomaszów Lubelski: Półmaraton "Pamięci Żołnierzy Września 1939" (ZDJĘCIA)
Tomaszów Lubelski: Półmaraton "Pamięci Żołnierzy Września 1939" (ZDJĘCIA)
Doroczny, tym razem już szósty półmaraton "Pamięci Żołnierzy Września 1939" był jedną z imprez zorganizowanych w Tomaszowie Lubelskim w ramach obchodów rocznicy bitew tomaszowskich. 18.09.2017 12:27
Hrebenne: Wpadka przemytnika. Wiózł citroenem kontrabandę
Hrebenne: Wpadka przemytnika. Wiózł citroenem kontrabandę
Skrytki zostały tak skonstruowane, że na pierwszy rzut oka nielegalnego towaru widać nie było. Ale celnicy je znaleźli i z citroena, który przez Hrebenne wjeżdżał do Polski wyjęli ponad 1100 paczek ukraińskich papierosów. 18.09.2017 12:00
Hrubieszów: Zabrał ulicznemu grajkowi pieniądze i groził
Hrubieszów: Zabrał ulicznemu grajkowi pieniądze i groził
Za kradzież rozbójniczą trafił do policyjnego aresztu 33-latek z Hrubieszowa. Mężczyzna okradł grającego na akordeonie 40-latka. Groził też mężczyźnie pobiciem. 18.09.2017 11:03
Piłkarki UKP Suchowiczteam w rozgrywkach wojewódzkich LZPN
Piłkarki UKP Suchowiczteam w rozgrywkach wojewódzkich LZPN
Strzeliły cztery bramki, a straciły tylko jedną. Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Suchowiczteam zainaugurowały swój udział w wojewódzkich rozgrywkach LZPN. 18.09.2017 10:38
Jak 78 lat temu. Rekonstrukcja tomaszowskich bitew 2017 (ZDJĘCIA)
Jak 78 lat temu. Rekonstrukcja tomaszowskich bitew 2017 (ZDJĘCIA)
Niedzielna (17 września) rekonstrukcja historyczna na łąkach stadniny koni "Pod Lasem" w Dąbrowie Tomaszowskiej była kulminacyjnym momentem tegorocznych obchodów rocznicy bitew, do których we wrześniu 2017 roku doszło w rejonie Tomaszowa Lubelskiego. 18.09.2017 09:40    3
Biłgoraj: Pani poseł zrobiła prezent artystom z MDK
Biłgoraj: Pani poseł zrobiła prezent artystom z MDK
Dzięki temu upominkowi młodzi, zdolni ludzie z Biłgoraja mają szanse rozwijać swoje pasje i talenty. Posłanka Agata Borowiec podarowała wychowankom Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju materiały plastyczne. 18.09.2017 08:03
Biłgoraj: OSiR zaprasza na "Dzień bez samochodu"
Biłgoraj: OSiR zaprasza na "Dzień bez samochodu"
Auta mają zostać w garażu. Można przesiąść się na inny środek lokomocji, np. rower albo chodzić pieszo. Biłgorajski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje w najbliższy piątek (22 września) "Dzień bez samochodu" 18.09.2017 07:00
Telatyn: Targowisko różności - kupić, sprzedać, wymienić
Telatyn: Targowisko różności - kupić, sprzedać, wymienić
Tylko do końca miesiąca można zgłaszać chęć udziału w "Targowisku różności". Pchli targ w Telatynie zostanie zorganizowany na początku października. 18.09.2017 06:01
Gm. Zamość: Sprzątanie świata w Wysokiem. Jest czysto wokół GOK
Gm. Zamość: Sprzątanie świata w Wysokiem. Jest czysto wokół GOK
Grupa 16 uczniów Zespołu Szkół w Wysokiem (gm. Zamość) wzięła się za porządki. W czwartek (14 września) młodzież pozbierała wszystkie śmieci wokół Gminnego Ośrodka Kultury. 18.09.2017 05:52
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama