Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 15:09
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Biłgoraj: Remonty i inwestycje w szkołach
Biłgoraj: Remonty i inwestycje w szkołach
Remonty w szkołach kosztowały powiat biłgorajski ponad 300 tys. zł. Inwestycje oświatowe pochłoną zaś 2,8 mln zł. Lwią część tej kwoty stanowić będą środki z budżetu powiatu. Sprawdziliśmy, na co poszły pieniądze. 20.09.2017 07:03
Powiat hrubieszowski: Kilimy ocalone dla potomnych
Powiat hrubieszowski: Kilimy ocalone dla potomnych
W najbliższy piątek 22 września w Hrubieszowskim Domu Kultury odbędzie się promocja publikacji Magdaleny Sielickiej pt. "Historia kilimowa ze Lwowa do Hrubieszowa". 20.09.2017 07:00
Reklama
Hrubieszów: Policjant poszedł do przedszkola
Hrubieszów: Policjant poszedł do przedszkola
Czym skorupka za młodu... Tę zasadę wykorzystują hrubieszowscy policjanci spotykając się z najmłodszymi mieszkańcami miasta i rozmawiając z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa. W poniedziałek (18 września) funkcjonariusz zajmujący się profilaktyką społeczną odwiedził maluchy z Miejskiego Przedszkola nr 3. 20.09.2017 06:35
Bartłomiej Sęczawa, rzeźbiarz w świecie metalowych dronów
Bartłomiej Sęczawa, rzeźbiarz w świecie metalowych dronów
Rzeźbiarskie królestwo Bartłomieja Sęczawy jest tajemnicze, niezwykłe. Artysta założył swoją pracownię w jednym z horyszowskich gospodarstw (gm. Miączyn). To liczące kilkadziesiąt metrów kwadratowych pomieszczenie jest pełne wymyślonych przez rzeźbiarza, tajemniczych postaci i stworów. 20.09.2017 06:00    3
Rehabilitacja w Ulhówku
Rehabilitacja w Ulhówku
Centrum Medyczne im. Stanisława Starowieyskiego w Łaszczowie uruchomiło zakład rehabilitacji w Ulhówku. Mieści się on w dawnych pomieszczeniach zakładu rehabilitacji prowadzonego przez Centrum Integracji Społecznej. 20.09.2017 06:00    4
Zamość: Jest plac parkour przy Elektryku
Zamość: Jest plac parkour przy Elektryku
Przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 powstało miejsce do uprawiania m.in. akrobatyki, parkour czy street workout`u. 20.09.2017 05:12
Zamość: Europa Chrześcijańska - konferencja w ZDK
Zamość: Europa Chrześcijańska - konferencja w ZDK
To tytuł konferencji, która odbędzie się w niedzielę, 24 września w Zamojskim Domu Kultury. 19.09.2017 18:30
Hrubieszów: Policjanci z wizytą u dzieci
Hrubieszów: Policjanci z wizytą u dzieci
Bezpieczna droga do szkoły - to policyjna akcja, w ramach której mundurowi z Hrubieszowa spotkali się ostatnio z wychowankami Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych. 19.09.2017 17:45
Powiat hrubieszowski: Starosta nie zataił dotacji
Powiat hrubieszowski: Starosta nie zataił dotacji
Prokuratura Rejonowa w Janowie Lubelskim umorzyła śledztwo w sprawie domniemanego zatajenia dotacji, które otrzymali członkowie rodziny starosty hrubieszowskiego Józefa Kuropatwy. 19.09.2017 16:42    1
Do Matki Bożej Swojczowskiej
Do Matki Bożej Swojczowskiej
Delegacja zamojskich Wołyniaków wzięła udział w uroczystościach odpustowych w podwarszawskim Otwocku, gdzie w kościele pw. św. Wincentego a Paolo znajduje się bardzo ważny dla nich obraz Matki Bożej Swojczowskiej. 19.09.2017 15:15
Biłgoraj: Po wybuchu butli gazowej spalił się dom
Biłgoraj: Po wybuchu butli gazowej spalił się dom
67-latek z Biłgoraja i jego rodzina zostali bez dachu nad głową po tym, jak w sobotę (16 września) po wybuchu gazowej butli spalił się ich dom. 19.09.2017 15:00    2
Tomaszów Lubelski: Asp. Agnieszka Leszek na podium w półmaratonie
Tomaszów Lubelski: Asp. Agnieszka Leszek na podium w półmaratonie
Umie biegać szybko, ale masz też dużą wytrzymałość, dlatego świetnie radzi sobie na długich dystansach. Aspirant Agnieszka Leszek z tomaszowskiej komendy policji udowodniła to, startując w weekend w VI Półmaratonie Tomaszowskim Pamięci Żołnierzy Września 1939. W kategorii kobiet ze służb mundurowych zajęła drugie miejsce. 19.09.2017 14:30
Zamość: Na starówce po nowemu
Zamość: Na starówce po nowemu
Na zamojskim Starym Mieście została wprowadzona nowa organizacja ruchu. Ma to związek z rozpoczętym właśnie, potężnym remontem monumentalnego kościoła Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie. 19.09.2017 13:50    2
Biłgoraj: Bądźcie bezpieczni - apelowali policjanci do dzieci
Biłgoraj: Bądźcie bezpieczni - apelowali policjanci do dzieci
Aż 132 dzieci i ich nauczyciele wzięli udział w spotkaniu z policjantami, które w ramach kampanii MWSMiA zostało w Biłgoraju zorganizowane przez tamtejszą komendę oraz PSB Mrówka Biłgoraj oraz Blue Delfin. 19.09.2017 13:00
Zaczarowana bramka?
Zaczarowana bramka?
Po ubiegłotygodniowym blamażu w Starym Zamościu szansę Sokołowi w starciu z Unią dawali chyba tylko jego najwierniejsi kibice. Raz jeszcze okazało się jednak, że piłka nożna bywa nieprzewidywalna, a zespół Andrzeja Wachowicza wygrał 1:0 (1:0). 19.09.2017 12:55
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama