Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 14:22
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Tomaszów Lubelski: Strażacy mają nowego komendanta. To bryg. Andrzej Mandziuk
Tomaszów Lubelski: Strażacy mają nowego komendanta. To bryg. Andrzej Mandziuk
Brygadier Andrzej Mandziuk jest już oficjalnie nowym komendantem powiatowym tomaszowskiej straży pożarnej. Stanowisko objął 1 listopada. 02.11.2017 12:00
Gm. Łabunie: Konkursowe pyszności z ziemniakiem w roli głównej (WYNIKI KONKURSU)
Gm. Łabunie: Konkursowe pyszności z ziemniakiem w roli głównej (WYNIKI KONKURSU)
Placki, kotlety, knedle, zapiekanki - takie m.in. pyszności zgłoszone zostały do konkursu kulinarnego dla pań z kół gospodyń wiejskich w gminie Łabunie. Nagrody dla autorek najsmaczniejszych potraw fundował wójt Antoni Turczyn. 02.11.2017 11:03
Reklama
Biłgoraj: Udany start tancerzy z MDK w ogólnopolskim turnieju
Biłgoraj: Udany start tancerzy z MDK w ogólnopolskim turnieju
Po raz pierwszy rywalizowali na parkiecie w kategorii dorosłych i od razu zajęli wysokie 16. miejsce. Maria Grasza i Marcin Gorczyca, tancerze Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju mogą być z siebie dumni. 02.11.2017 10:03
Aleksandrów: Jechała suzuki i piła wino za kierownicą
Aleksandrów: Jechała suzuki i piła wino za kierownicą
44-latka z gminy Aleksandrów rozstała się w środę (1 listopada) z prawem jazdy, a wszystko dlatego, że kierowała autem pod wpływem alkoholu. Co ciekawe, wino wypiła... siedząc za kierownicą. 02.11.2017 09:15
Biłgoraj: Akcja "Pola nadziei" w LO im. ONZ. Uczniowie wspierają hospicjum
Biłgoraj: Akcja "Pola nadziei" w LO im. ONZ. Uczniowie wspierają hospicjum
Cebulski żonkili zostały posadzone, zakwitną wiosną. Tak wolontariusze z Liceum ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju włączyli się w międzynarodową akcję "Pola nadziei". 02.11.2017 09:02
Tomaszów Lubelski: Uczniowie umieją oszczędzać pieniądze. Opiekunka SKO w SP nr 3 nagrodzona
Tomaszów Lubelski: Uczniowie umieją oszczędzać pieniądze. Opiekunka SKO w SP nr 3 nagrodzona
Wyjątkowo prężnie działa Szkolna Kasa Oszczędności przy Szkole Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim. Jej opiekunka Beata Zieziulewicz odebrała nagrodę w ogólnopolskim konkursie. 02.11.2017 08:06
Horodło: Młodzież na spotkaniu z policjantami
Horodło: Młodzież na spotkaniu z policjantami
O specyfice pracy policjanta, ale też zagrożeniach, z jakimi mogą się w codziennym życiu spotkać młodzi ludzie rozmawiali hrubieszowscy funkcjonariusze podczas spotkania z uczniami Zespołu Szkół w Horodle. 02.11.2017 07:13
Zamość: Pół wieku reformacji
Zamość: Pół wieku reformacji
W ramach obchodów 500-lecia Reformacji Kościół Ewangelicznych Chrześcijan organizuje w Zamojskim Domu Kultury okolicznościową konferencję. 02.11.2017 06:00
Powiat hrubieszowski: Trzynaście do jednego na sesji Rady Powiatu
Powiat hrubieszowski: Trzynaście do jednego na sesji Rady Powiatu
Trzynastu radnych powiatowych opowiedziało się za odrzuceniem uchwały stwierdzającej wygaśnięcie mandatu radnego Radosława Maksymowicza, a jeden radny wstrzymał się od głosu. Kolejny krok będzie należał do wojewody lubelskiego, który może wydać zarządzenie zastępcze w tej sprawie. 02.11.2017 06:00
Zamość: Rekordowa kwesta na cmentarzu parafialnym!
Zamość: Rekordowa kwesta na cmentarzu parafialnym!
Sukcesem zakończyła się XI kwesta na cmentarzu parafialnym w Zamościu. W środę, 1 listopada do puszek trafiło o 1000 złotych więcej niż przed rokiem. Na odnowę kolejnych zabytków nekropolii wydać będzie można przeszło 19 tys. zł. 02.11.2017 05:56
Zamość: Kto widział wypadek za DT Sezam? Samochód potrącił pieszą
Zamość: Kto widział wypadek za DT Sezam? Samochód potrącił pieszą
Policja szuka świadków wypadku, który w niedzielę (29 października) wydarzył się na tyłach Domu Towarowego Sezam w Zamościu. Doszło tam do potrącenia pieszej. 02.11.2017 05:43    1
Hrubieszów: Cierpliwość nagrodzona. Biuro PGE wraca
Hrubieszów: Cierpliwość nagrodzona. Biuro PGE wraca
Przez ponad 8 miesięcy mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego zabiegali o przywrócenie Biura Obsługi Klienta PGE Obrót w Hrubieszowie. Ich starania poparło Ministerstwo Energii. Na najbliższy wtorek 31 października zapowiedziano otwarcie Punktu Sprzedaży PGE Obrót w siedzibie Posterunku Energetycznego przy ul. Kolejowej w Hrubieszowie. 01.11.2017 17:00    1    1
Biłgoraj: Przeżyli razem tyle lat
Biłgoraj: Przeżyli razem tyle lat
Ponad 50 par z terenu miasta i gminy Biłgoraj świętowało 24 października w Biłgorajskim Centrum Kultury jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli złote gody. 01.11.2017 16:00
Zamość: Czy w mieście potrzebne są nowe bloki?
Zamość: Czy w mieście potrzebne są nowe bloki?
W Zamościu brakuje mieszkań. Czy i gdzie budować kolejne bloki? Władze miasta przekonują, że trzeba to robić, aby miasto mogło się rozwijać. Niektórzy radni są zdania, że budowanie bloków to zły pomysł. 01.11.2017 14:00    6    2
Charakterne chłopaki z Padwy!
Charakterne chłopaki z Padwy!
Padwa Zamość wygrała 24:23 (14:10) z akademikami z Kielc i obroniła fotel lidera. Ważniejsze jest jednak to, że nasz zespół zdał prawdziwy egzamin z charakteru. 01.11.2017 13:21
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: chodźmy na ławeczke Treść komentarza: Taki ukrop na dworze a wy ciągle tylko pieniądze i pieniądze, na co tyle pieniędzy seniorom, dają wnukom, dzieciom jakby oni byli niepełnosprawni i nie potrafią sami zarobić. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki. Tyle dostaną seniorzy w tym roku Autor komentarza: Tswl Treść komentarza: Niech Kupczyk się pochwali za ile kupił mieszkania od wojska? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:27 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama