Tomaszów Lubelski: Uczniowie umieją oszczędzać pieniądze. Opiekunka SKO w SP nr 3 nagrodzona
Wyjątkowo prężnie działa Szkolna Kasa Oszczędności przy Szkole Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim. Jej opiekunka Beata Zieziulewicz odebrała nagrodę w ogólnopolskim konkursie.
02.11.2017 08:06