Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 01:10
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Gm. Zamość: W Wysokiem postanie Centrum Kultury Dawnej
Gm. Zamość: W Wysokiem postanie Centrum Kultury Dawnej
To już pewne. W Wysokiem (gm. Zamość) powstanie Centrum Kultury Dawnej. Na uruchomienie placówki samorząd otrzymał finansowe wsparcie z Unii Europejskiej. 26.11.2017 10:00    1
Zamość: O Hannie Chrzanowskiej w Civitas Christiana - zaproszenie na wykład
Zamość: O Hannie Chrzanowskiej w Civitas Christiana - zaproszenie na wykład
Kim była Hanna Chrzanowska? Czemu poświęciła swoje życie? Co łączyło ją z Karolem Wojtyłą? Odpowiedzi an te i wiele innych pytań przyniesie wykład Mariusza Kiełba, który odbędzie się w Zamościu w najbliższą środę (29 listopada). 26.11.2017 09:00
Reklama
Susiec: Weź udział w bożonarodzeniowym kiermaszu
Susiec: Weź udział w bożonarodzeniowym kiermaszu
Impreza jest planowana na 8 grudnia, ale już można zgłaszać swój udział w kiermaszu bożonarodzeniowym, który organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Suścu. 26.11.2017 08:00
Gm. Zamość: Gryf na hali - piłkarski turniej w Żdanowie (WYNIKI)
Gm. Zamość: Gryf na hali - piłkarski turniej w Żdanowie (WYNIKI)
Chłopcy urodzeni w 2004 roku i młodsi wzięli udział w piłkarskim turnieju "Gryf na hali", który w zeszły weekend odbył się w Żdanowie. 26.11.2017 07:13
Biłgoraj: Malowali Piłsudskiego. Wyniki konkursu Historia – Pamięć – Człowiek w MDK
Biłgoraj: Malowali Piłsudskiego. Wyniki konkursu Historia – Pamięć – Człowiek w MDK
Aż 300 prac zgłoszono do tegorocznej edycji konkursu plastycznego Historia – Pamięć – Człowiek organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju. W tym roku bohaterem prac był Józef Piłsudski. Oficjalne podsumowanie odbyło się w czwartek 23 listopada. 26.11.2017 07:00
Krasnobród: Pomoc żywnościowa dla najuboższych. Można zgłaszać się po paczki
Krasnobród: Pomoc żywnościowa dla najuboższych. Można zgłaszać się po paczki
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnobrodzie zaczął już wydawać skierowania, a w czwartek i piątek (30 listopada-1 grudnia) na ich podstawie będzie można odbierać paczki z pomocą żywnościową. Ich dystrybucją zajmuje się Stowarzyszenie „Ach Zielone”. 26.11.2017 06:06
Biłgoraj: Mikołajki na sportowo w OSiR
Biłgoraj: Mikołajki na sportowo w OSiR
Będzie św. Mikołaj i będą prezenty, ale nie zabraknie też sportowych emocji. Na mikołajkową imprezę zaprasza wszystkie dzieci Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. 26.11.2017 06:00
Gm. Sitno: Bądźcie bezpieczni - policjanci na spotkaniu z uczniami z Jarosławca
Gm. Sitno: Bądźcie bezpieczni - policjanci na spotkaniu z uczniami z Jarosławca
O zasadach bezpieczeństwa na drodze rozmawiali zamojscy policjanci podczas spotkania z uczniami szkoły w Jarosławcu (gm. Sitno). 25.11.2017 16:02
Łaszczów: W szkole polała się krew. Honorowo (ZDJĘCIA)
Łaszczów: W szkole polała się krew. Honorowo (ZDJĘCIA)
Mieszkańcy Łaszczowa, strażacy, nauczyciele, młodzież z klasy mundurowej, samorządowcy i funkcjonariusze straży granicznej wzięli udział w akcji „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna” zorganizowanej w piątek (24 listopada) dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej w Zespole Szkół im. Stanisława Kostki Starowieyskiego w Łaszczowie. 25.11.2017 14:03    3
W obronie JOW-ów
W obronie JOW-ów
22 listopada w biurze poselskim Jarosława Sachajko odbyła się konferencja prasowa pod hasłem "Nie oddamy JOW w samorządzie". 25.11.2017 12:22    1
Biłgoraj: Wyspiański w roli głównej - podsumowanie konkursu w bibliotece
Biłgoraj: Wyspiański w roli głównej - podsumowanie konkursu w bibliotece
Stanisławowi Wyspiańskiemu poświęcony był konkurs zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Biłgoraju. Jego podsumowanie i wręczenie nagród laureatom odbyło się we wtorek (21 listopada). 25.11.2017 12:00
Łabunie: Pijany stawił się na wezwanie policji. Przyjechał samochodem
Łabunie: Pijany stawił się na wezwanie policji. Przyjechał samochodem
Dostał wezwanie do stawienia na posterunku i wywiązał się z tego obowiązku. Problem w tym, że przyjechał samochodem, a był pijany. Teraz 42-latek z gminy Komarów-Osada ma poważne kłopoty. 25.11.2017 10:22
Gm. Krasnobród: Podziel się tym, co masz. Jutro akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"
Gm. Krasnobród: Podziel się tym, co masz. Jutro akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"
Jutro (niedziela, 26 listopada) w Krasnobrodzie i Kaczórkach, podobnie jak w innych miejscowościach naszego regionu, odbędzie się wielka zbiórka darów w ramach akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". 25.11.2017 10:00
Gm. Zamość: Dzieciństwo bez uśmiechu - wykład o Dzieciach Zamojszczyzny w Wysokiem
Gm. Zamość: Dzieciństwo bez uśmiechu - wykład o Dzieciach Zamojszczyzny w Wysokiem
"Dzieciństwo bez uśmiechu. Wojenne losy Dzieci Zamojszczyzny" to tytuł wykładu, który jutro (niedziela, 26 listopada) w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem wygłosi dr Beata Kozaczyńska. Początek o godz. 16. Wstęp wolny. 25.11.2017 09:00    1
Dzieciaki z Frampola i Czernięcina świecą przykładem. Bo mają odblaski od policjantów (ZDJĘCIA)
Dzieciaki z Frampola i Czernięcina świecą przykładem. Bo mają odblaski od policjantów (ZDJĘCIA)
Czym skorupka za młodu... - tą zasadą kierują się biłgorajscy policjanci edukując najmłodszych. W tym tygodniu o bezpieczeństwie na drogach rozmawiali z uczniami z Frampola i Czernięcina. 25.11.2017 08:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama