Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 00:35
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Gm. Radecznica: Nie chciał zderzyć się z sarną i wpadł skodą do rzeki (ZDJĘCIA)
Gm. Radecznica: Nie chciał zderzyć się z sarną i wpadł skodą do rzeki (ZDJĘCIA)
Wiedział, że zderzenie samochodu z sarną może być niebezpieczne. Chciał tego uniknąć i ostro skręcił. Manewr był pechowy. 18-letni kierowca wylądował samochodem w rzece. 27.11.2017 11:04
Hrubieszów: Tragiczny wypadek na ul. Dwernickiego. Nie żyje 59-letnia kobieta
Hrubieszów: Tragiczny wypadek na ul. Dwernickiego. Nie żyje 59-letnia kobieta
59-latka doznała tak poważnych obrażeń, że jej życia nie udało się uratować. Policjanci zatrzymali do tej sprawy jedną osobę. Nie wiadomo na razie, czy to właśnie jest sprawca, który w niedzielę (26 listopada) wieczorem na przejściu dla pieszych przy ul. Dwernickiego potrącił kobietę i uciekł. 27.11.2017 10:17
Reklama
Zamość: Scena dla młodych. Premiera teatralna w ZDK
Zamość: Scena dla młodych. Premiera teatralna w ZDK
Zamojscy licealiści: Agnieszka Ćwik (II LO), Kacper Lechowicz (I Społeczne LO), Karol Olszewski (III LO), Weronika Tutka (I LO), Marek Świstek (I LO), Patrycja Markiewicz (II LO), Karolina Suchodolska (III LO) oraz Kamil Neć (II LO), Mikołaj Zygmunt "II LO) wystąpią w spektaklu "Czwarty czwartek marca", którego premiera jest planowana na najbliższą środę (godz. 19) w Zamojskim Domu Kultury. 27.11.2017 09:30
Biłgoraj: Uczniowie ZSZiO laureatami Konkursu Pieśni i Poezji Rosyjskiej w Chełmie
Biłgoraj: Uczniowie ZSZiO laureatami Konkursu Pieśni i Poezji Rosyjskiej w Chełmie
Silną reprezentację wystawił Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju na czwartą edycję Konkursu Pieśni i Poezji Rosyjskiej „Iskrzą się dni me jak maleńkie fale” organizowany przez Instytut Neofilologii PWSZ w Chełmie. Jedna z uczennic zajęła pierwsze miejsce, a jej szkolny kolega został wyróżniony. 27.11.2017 09:00
Biłgoraj: Konferencja dla przedsiębiorców w BCK
Biłgoraj: Konferencja dla przedsiębiorców w BCK
Dzisiaj (poniedziałek, 27 listopada) o godz. 10 w Biłgorajskim Centrum Kultury rozpocznie się konferencja dla przedsiębiorców organizowana przez Biłgorajską Agencję Rozwoju Regionalnego. 27.11.2017 08:34    1
Licealista z Hrubieszowa laureatem konkursu w LO im. ONZ w Biłgoraju
Licealista z Hrubieszowa laureatem konkursu w LO im. ONZ w Biłgoraju
Kacper Bartnik, Liceum Ogólnokształcące im. Ks. S. Staszica w Hrubieszowie został laureatem pierwszej nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Wyraź to w Pixel-ACH!”, który zorganizowano w Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju. 27.11.2017 08:06
Bezpłatne badania mammograficzne w Tomaszowie Lubelskim i Ulhówku
Bezpłatne badania mammograficzne w Tomaszowie Lubelskim i Ulhówku
Mniej niż połowa Polek, które są uprawnione do wykonania bezpłatnych badań mammograficznych korzysta z takiej możliwości. Ten wynik koniecznie należałoby poprawić, bo wcześnie wykryty rak piersi daje ogromne szanse na zwycięską walkę z chorobą. Stan swojego zdrowia za kilka dni będą mogły za darmo sprawdzić mieszkanki Tomaszowa Lubelskiego i Ulhówka. 27.11.2017 07:03
Sobota ze zdrowiem w Zamościu. Lekarze przyjmą pacjentów za darmo
Sobota ze zdrowiem w Zamościu. Lekarze przyjmą pacjentów za darmo
Ginekolog, urolog, chirurg onkolog, onkolog kliniczny i radioterapeuta oraz internista będą w najbliższą sobotę (2 grudnia) przyjmować pacjentów w Zamościu w ramach profilaktycznej, darmowej akcji. 27.11.2017 06:19
Hrubieszów: Autorskie spotkanie z Pawłem Beręsewiczem w HDK
Hrubieszów: Autorskie spotkanie z Pawłem Beręsewiczem w HDK
Jest autorem opowiadań, powieści i wierszy dla dzieci, ale także tłumaczem. Paweł Beręsewicz opowie o swoich pasjach na spotkaniu autorskim w Hrubieszowie. Zaplanowano je na jutro (wtorek, 28 listopada) o 17 w sali GotArt Hrubieszowskiego Domu Kultury. 27.11.2017 06:09
Zamość: Wspomnienie o Leonie Zdzisławie Stroińskim. Spotkanie w I LO
Zamość: Wspomnienie o Leonie Zdzisławie Stroińskim. Spotkanie w I LO
Przewodnicy zamojskiego oddziału PTTK oraz I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu zapraszają na wieczór upamiętniający Leona Zdzisława Stroińskiego – absolwenta Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Zamościu, wybitnego przedstawiciela pokolenia Kolumbów. 27.11.2017 05:57
Konkurs kulinarny KT. Czekamy na świąteczne przepisy
Konkurs kulinarny KT. Czekamy na świąteczne przepisy
Święta już niedługo. Nie możemy się doczekać ich wyjątkowej atmosfery, rodzinnych spotkań, prezentów pod choinką, ale też typowo bożonarodzeniowych smakołyków. Być może z Waszą pomocą, uda nam się znaleźć nowe inspiracje kulinarne na nadchodzące święta? Licząc na to, ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są zestawy produktów marek Siesta, Appetita i Hellena. 26.11.2017 16:13    1
Gm. Tomaszów Lubelski: Biegacze z Podhorzec z pucharem Ministerstwa Sportu i Turystyki
Gm. Tomaszów Lubelski: Biegacze z Podhorzec z pucharem Ministerstwa Sportu i Turystyki
Startowali w trzech konkurencjach i w każdej z nich dali z siebie wszystko. Niepokonani byli Biegu o Puchar Ministerstwa Sportu i Turystyki. To trofeum młodzi lekkoatleci z Podhorzec (gm. Tomaszów Lubelski) wywalczyli podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Biegowego Szkół im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. 26.11.2017 14:05
Gm. Zamość: Siedem elementów Roberta Gomułki w GOK. Zaproszenie na wernisaż
Gm. Zamość: Siedem elementów Roberta Gomułki w GOK. Zaproszenie na wernisaż
Gminny Ośrodek Kultury w Wysokiem przygotowuje się do otwarcia bardzo ciekawej wystawy malarstwa. Już niedługo będzie tam można oglądać ekspozycję "Siedem elementów - odsłona trzecia". Swoje obrazy zaprezentuje Robert Gomułka. 26.11.2017 12:30
Werbkowice: Wyprzedzić raka. Bezpłatne badania mammograficzne
Werbkowice: Wyprzedzić raka. Bezpłatne badania mammograficzne
Wcześnie wykryty rak piersi daje ogromne szanse na wyleczenie. Niezbędna jest jednak profilaktyka. Dlatego im więcej pań skorzysta z bezpłatnych badań mammograficznych, tym lepiej. 26.11.2017 11:00
Szczebrzeszyn: 22-latek odpowie za włamanie. Splądrował dom w budowie
Szczebrzeszyn: 22-latek odpowie za włamanie. Splądrował dom w budowie
Za kradzież z włamaniem odpowie 22-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn. Policjanci namierzyli go już dobę po tym, jak splądrował dom w budowie. 26.11.2017 10:55
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama