Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 03:56
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Biłgoraj: Wyspiański w roli głównej - podsumowanie konkursu w bibliotece
Biłgoraj: Wyspiański w roli głównej - podsumowanie konkursu w bibliotece
Stanisławowi Wyspiańskiemu poświęcony był konkurs zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Biłgoraju. Jego podsumowanie i wręczenie nagród laureatom odbyło się we wtorek (21 listopada). 25.11.2017 12:00
Łabunie: Pijany stawił się na wezwanie policji. Przyjechał samochodem
Łabunie: Pijany stawił się na wezwanie policji. Przyjechał samochodem
Dostał wezwanie do stawienia na posterunku i wywiązał się z tego obowiązku. Problem w tym, że przyjechał samochodem, a był pijany. Teraz 42-latek z gminy Komarów-Osada ma poważne kłopoty. 25.11.2017 10:22
Reklama
Gm. Krasnobród: Podziel się tym, co masz. Jutro akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"
Gm. Krasnobród: Podziel się tym, co masz. Jutro akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"
Jutro (niedziela, 26 listopada) w Krasnobrodzie i Kaczórkach, podobnie jak w innych miejscowościach naszego regionu, odbędzie się wielka zbiórka darów w ramach akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". 25.11.2017 10:00
Gm. Zamość: Dzieciństwo bez uśmiechu - wykład o Dzieciach Zamojszczyzny w Wysokiem
Gm. Zamość: Dzieciństwo bez uśmiechu - wykład o Dzieciach Zamojszczyzny w Wysokiem
"Dzieciństwo bez uśmiechu. Wojenne losy Dzieci Zamojszczyzny" to tytuł wykładu, który jutro (niedziela, 26 listopada) w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem wygłosi dr Beata Kozaczyńska. Początek o godz. 16. Wstęp wolny. 25.11.2017 09:00    1
Dzieciaki z Frampola i Czernięcina świecą przykładem. Bo mają odblaski od policjantów (ZDJĘCIA)
Dzieciaki z Frampola i Czernięcina świecą przykładem. Bo mają odblaski od policjantów (ZDJĘCIA)
Czym skorupka za młodu... - tą zasadą kierują się biłgorajscy policjanci edukując najmłodszych. W tym tygodniu o bezpieczeństwie na drogach rozmawiali z uczniami z Frampola i Czernięcina. 25.11.2017 08:00
Tomaszów Lubelski: To szansa dla uczniów ZS nr 4. Szkołą współpracuje z firmą RST Roztocze Roman Rak
Tomaszów Lubelski: To szansa dla uczniów ZS nr 4. Szkołą współpracuje z firmą RST Roztocze Roman Rak
Firma RST Roztocze Roman Rak z Tomaszowa Lubelskiego objęła patronatem Zespół Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego. Dzięki temu uczniowie będą mogli w tym przedsiębiorstwie odbywać praktyki, a jego właściciel przyznał stypendia prymusom. 25.11.2017 07:00
Tomaszów Lubelski: Jest kolejna kolumna pamięci. Ma upamiętniać dr Janusza Petera (ZDJĘCIA)
Tomaszów Lubelski: Jest kolejna kolumna pamięci. Ma upamiętniać dr Janusza Petera (ZDJĘCIA)
W piątek (24 listopada) przy Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim odsłonięta została kolejna, piąta już kolumna pamięci. Jest poświęcona dr Januszowi Peterowi. 25.11.2017 06:10
Zwierzyniec: Są już razem 50 lat. Świętowali złote gody
Zwierzyniec: Są już razem 50 lat. Świętowali złote gody
Osiem małżeństw ze Zwierzyńca i okolic obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz. Każda z nich stawała na ślubnym kobiercu przed 50 laty, a wczoraj (piątek, 24 listopada) samorząd zorganizował dla nich uroczystość złotych godów. 25.11.2017 05:41    1
Zosin: Przemytnicy zrobili z mercedesa skrytkę na papierosy
Zosin: Przemytnicy zrobili z mercedesa skrytkę na papierosy
Ponad tysiąc paczek papierosów znajdowało się w skrytkach specjalnie przerobionego mercedesa. Ale celnicy z Zosina je znaleźli i skonfiskowali. Nielegalny towar był wart ponad 15 tys. zł. 24.11.2017 17:42
Zamość: SP nr 7 zaprasza na dzień otwarty. Będzie mnóstwo ciekawych zajęć
Zamość: SP nr 7 zaprasza na dzień otwarty. Będzie mnóstwo ciekawych zajęć
Przedszkolaki będą mogły dokładnie obejrzeć szkołę i wziąć udział w ciekawych zajęciach. A ich rodzice sprawdzą, w jakich warunkach uczyłoby się ich dziecko, gdyby zdecydowali się wysłać je właśnie do tej placówki. Po to Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu organizuje jutro (sobota, 25 listopada) dzień otwarty. 24.11.2017 16:00
Tak się walczy z terroryzmem. Szkolenie na granicy w Dołhobyczowie (ZDJĘCIA, FILM)
Tak się walczy z terroryzmem. Szkolenie na granicy w Dołhobyczowie (ZDJĘCIA, FILM)
Jak przeciwdziałać przemytowi materiałów radioaktywnych na przejściu granicznym? M.in. na takie pytanie miały przynieść odpowiedź ćwiczenia zorganizowane w Dołhobyczowie. Odbyły się w ramach projektu pod nazwą „Zapobieganie i zwalczanie terroryzmu z wykorzystaniem broni CBRN-E - budowanie potencjału podmiotów uczestniczących w wykrywaniu i ograniczaniu ryzyk CBRN-E”. W szkoleniu brali udział polscy policjanci i strażnicy graniczni oraz zagraniczni obserwatorzy. 24.11.2017 15:15
Tomaszów Lubelski: Wypadek przy Siwej Dolinie. Volkswagen roztrzaskał się o drzewo
Tomaszów Lubelski: Wypadek przy Siwej Dolinie. Volkswagen roztrzaskał się o drzewo
Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj rano na trasie między Pasiekami a Tomaszowem lubelskim, tuż przy Siwej Dolinie. Dostawczy volkswagen na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na szczęście nikt nie zginął. 24.11.2017 14:46    1    1
Zamość: Przekaż dar, pomóż stowarzyszeniu "Krok za krokiem" zorganizować wieczór dobroczynności
Zamość: Przekaż dar, pomóż stowarzyszeniu "Krok za krokiem" zorganizować wieczór dobroczynności
Im więcej będzie upominków, tym lepiej. Bo tym większe będą szanse na zebranie sporych pieniędzy dla wychowanków Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu. Charytatywna impreza „OdDam –Wieczór Dobroczynności w Artis Hotel & SPA”, która odbędzie się w piątek 8 grudnia. 24.11.2017 14:06
Hrubieszów: Będą remonty w HOSiR i ŚDS. Miasto dostało duże dotacje
Hrubieszów: Będą remonty w HOSiR i ŚDS. Miasto dostało duże dotacje
Prace mają kosztować ponad 1,5 mln złotych, ale Hrubieszów wyda zaledwie niewielką część tej kwoty, bo na termomodernizację Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Środowiskowego Domu Samopomocy otrzyma bardzo wysoką dotację. 24.11.2017 12:30    1
Gm. Frampol: Ktoś tego psiaczka porzucił. Kto da mu dom?
Gm. Frampol: Ktoś tego psiaczka porzucił. Kto da mu dom?
Jest niewielki, bardzo spokojny i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Ale jakiś człowiek postanowił się go pozbyć i piesek potrzebuje teraz nowego domu. 24.11.2017 11:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama