Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 06:19
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Mewa Sp. z o. o.
Mewa Sp. z o. o.
Spółka Mewa Sp. z o.o. Sp. Komandytowa to firma z ponad 50-letnią tradycją. Powstała w 1961 roku jako Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego w Biłgoraju, a jej główna siedziba mieści się dziś przy ul. Krzeszowskiej 62. Zatrudnia niemal 100 pracowników i specjalizuje się w produkcji bielizny oraz odzieży z jedwabiu wiskozowego, zastrzeżonego znakiem towarowym VISTEX®. 09.01.2018 05:19    2
Peniuar Naomi
Peniuar Naomi
Peniuar Naomi to elegancki element damskiej garderoby nocnej, który został wyjątkowo wysoko oceniony przez klientki sklepów Mewa. Peniuar pochodzi z najnowszej kolekcji marki Mewa lingerie® na rok 2018. 09.01.2018 05:13    3
Reklama
Nowy numer Kroniki Tygodnia już od wtorku
Nowy numer Kroniki Tygodnia już od wtorku
Minął kolejny tydzień i przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejny numer Kroniki Tygodnia. Znajdziecie naszą gazetę już we wtorek w punktach sprzedaży w całym regionie. Kto kupi Kronikę, na pewno nie pożałuje. Bo będzie co czytać. 08.01.2018 20:40
Tomaszów Lubelski: Brawo sierżant Robert Kielar! Był po służbie i zatrzymał pijanego kierowcę
Tomaszów Lubelski: Brawo sierżant Robert Kielar! Był po służbie i zatrzymał pijanego kierowcę
Policjantem jest się nie tylko podczas służby, także po pracy. Udowodnił to sierżant Robert Kielar, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, gdy w czasie wolnym zatrzymał pijanego kierowcę. 08.01.2018 18:00    4    1
Gm. Jarczów: Policjant i Karlos ruszyli na pomoc 29-latkowi. Odnaleźli go
Gm. Jarczów: Policjant i Karlos ruszyli na pomoc 29-latkowi. Odnaleźli go
Akcja poszukiwawcza trwała tylko ok. godziny. Tyle potrzebował młodszy aspirant Andrzej Majdanik z tomaszowskiej policji, aby wraz ze swoim czworonożnym partnerem Karlosem odnaleźć 29-latka z gminy Jarczów. Było podejrzenie, że młody mężczyzna może zrobić sobie krzywdę. 08.01.2018 17:04
Gm. Obsza: Dorbozianki kolędowały najpiękniej
Gm. Obsza: Dorbozianki kolędowały najpiękniej
Zespół „Dorbozianki” z Dorboz zdobyły główną nagrodę konkursu kolęd, który w ostatnią sobotę (6 stycznia) odbył się w Obszy. Imprezę organizował tamtejszy Gminny Ośrodek Kultury. 08.01.2018 16:00
Celnicy z Zamościa namierzyli kontrabandę w pociągu Kijów-Warszawa
Celnicy z Zamościa namierzyli kontrabandę w pociągu Kijów-Warszawa
Funkcjonariusze celni z Zamościa wraz ze swoimi psami Klarą i Dżinem wyśledzili transport nielegalnych papierosów w pociągu pasażerskim z Kijowa do Warszawy. 08.01.2018 14:30
Tomaszów Lubelski: Bezczelny złodziej. Warszawiak ukradł aniołka z szopki
Tomaszów Lubelski: Bezczelny złodziej. Warszawiak ukradł aniołka z szopki
Chciał szybko zdobyć gotówkę, więc zakradł się do kościoła i z bożonarodzeniowej szopki ukradł skarbonkę w formie aniołka. 32-letniego złodzieja z Warszawy zatrzymali tomaszowscy policjanci. 08.01.2018 13:31    1
Zamość chce być Świetlną stolicą Polski. Ruszyło głosowanie
Zamość chce być Świetlną stolicą Polski. Ruszyło głosowanie
Dzisiaj w samo południe rozpoczęło się głosowanie w kolejnym etapie plebiscytu "Świeć się z Energą". Zamość jest jednym z 16 miast, które walczą o tytuł Świetlnej stolicy Polski. 08.01.2018 12:00    1    54
Tomaszów Lubelski: 26-latka chciała skoczyć z wieży. Uratowali ją policjanci
Tomaszów Lubelski: 26-latka chciała skoczyć z wieży. Uratowali ją policjanci
Młoda kobieta chciała sobie odebrać życie. Weszła na wieżę telekomunikacyjną i groziła, że z niej skoczyła. Nie zrobiła tego. Także dzięki interwencji tomaszowskich policjantów. 08.01.2018 11:39    3
Discopolowy zespół New York ma nowy przebój
Discopolowy zespół New York ma nowy przebój
Grupa powstała na początku zeszłego roku, nagrała już kilka piosenek. Najnowszy przebój zespołu New York z Zamościa jest zatytułowany "Maturalny bal". Został skomponowany z myślą o tegorocznych maturzystach i studniówkowych imprezach, które ruszają wkrótce. Myślicie, że będzie hitem? 08.01.2018 11:10
Biłgoraj: Wypadek na ul. Kościuszki. 23-latek wbiegł pod BMW
Biłgoraj: Wypadek na ul. Kościuszki. 23-latek wbiegł pod BMW
Młody mieszkaniec Biłgoraja ucierpiał w wypadku, który w sobotę (6 stycznia) w nocy wydarzył się na ul. Kościuszki. Mężczyzna wbiegł pod jadące BMW. Był pijany. 08.01.2018 10:03
Biszcza: Opel dachował na poboczu. Młody mężczyzna w szpitalu
Biszcza: Opel dachował na poboczu. Młody mężczyzna w szpitalu
25-latek ucierpiał w wypadku, który w sobotę (6 stycznia) wieczorem wydarzył się w Biszczy. Młody mężczyzna był pasażerem opla, który wypadł z drogi i dachował na poboczu. 08.01.2018 09:30
Gm. Łabunie: Groźna kolizja w Łabuńkach Pierwszych. Krajowa 17 zablokowana
Gm. Łabunie: Groźna kolizja w Łabuńkach Pierwszych. Krajowa 17 zablokowana
Kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu krajową 17 w Łabuńkach Pierwszych po kolizji, do której doszło tam w niedzielę (7 stycznia). 08.01.2018 09:02    1
Gm. Tomaszów Lubelski: Dzieci dostały paczki. To prezenty od farmy wiatrowej
Gm. Tomaszów Lubelski: Dzieci dostały paczki. To prezenty od farmy wiatrowej
Uczniowie szkół w Przeorsku, Łaszczówce i Majdanie Górnym otrzymali w tym roku sporo prezentów. Mikołajkowe upominki przygotowała dla nich m.in. farma wiatrowa, która działa w gminie Tomaszów Lubelski. 08.01.2018 08:03
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama