Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 06:27
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Krynice: Zbadaj wzrok, przyjadą okuliści
Krynice: Zbadaj wzrok, przyjadą okuliści
Mieszkańcy Krynic i okolic będą mieli w tym tygodniu możliwość zbadania wzroku. Specjaliści przyjmować będą w czwartek (11 stycznia) w miejscowym ośrodku zdrowia. 08.01.2018 07:00
Zwierzyniec: Elektroniczne biuro obsługi klienta w ZGK
Zwierzyniec: Elektroniczne biuro obsługi klienta w ZGK
Zakład Gospodarki Komunalnej w Zwierzyńcu zaprasza mieszkańców do korzystania z usług elektronicznego biura obsługi klienta. 08.01.2018 06:30
Reklama
Gm. Biłgoraj: Bądźcie bezpieczni. Policjanci u dzieci z Woli Dereźniańskiej
Gm. Biłgoraj: Bądźcie bezpieczni. Policjanci u dzieci z Woli Dereźniańskiej
Z najmłodszymi o bezpieczeństwie podczas zbliżających się ferii zimowych, a ze starszymi m.in. o cyberprzemocy rozmawiali biłgorajscy policjanci podczas wizyty w Szkole Podstawowej w Woli Dereźniańskiej. 08.01.2018 06:00
Werbkowice: Są pieniądze na budowę targowiska
Werbkowice: Są pieniądze na budowę targowiska
Prawie 800 tys. złotych unijnej dotacji otrzymała gmina Werbkowice na budowę targowiska z prawdziwego zdarzenia. 08.01.2018 05:27    1    1
Gm. Tomaszów Lubelski: Wójt doceniła najlepszych uczniów
Gm. Tomaszów Lubelski: Wójt doceniła najlepszych uczniów
Za sukcesy naukowe i sportowe zostało docenionych kilkoro uczniów szkół w gminie Tomaszów Lubelskim. Nagrody odebrali w piątek (5 stycznia) z rąk wójt Marzeny Czubaj-Gancarz. 07.01.2018 16:42
Zamość: Paweł Fajdek wśród najlepszych polskich sportowców
Zamość: Paweł Fajdek wśród najlepszych polskich sportowców
Paweł Fajdek, zawodnik KS Agros Zamość znalazł się w pierwszej piątce najlepszych polskich sportowców w plebiscycie Przeglądu Sportowego. 07.01.2018 15:05
Hrubieszów: Rok 1918. Odzyskanie Niepodległości - wernisaż w HDK
Hrubieszów: Rok 1918. Odzyskanie Niepodległości - wernisaż w HDK
Wystawa "Rok 1918. Odzyskanie Niepodległości" jest czynna w Hrubieszowskim Domu Kultury już jakiś czas, ale dopiero w najbliższy piątek (12 stycznia) ma się odbyć jej oficjalne otwarcie. 07.01.2018 13:30
Józefów: Sztab WOŚP już gotowy do wielkiego grania
Józefów: Sztab WOŚP już gotowy do wielkiego grania
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Józefowie jest gotowy do przyszłotygodniowego finału. Program został opracowany w najdrobniejszych szczegółach. 07.01.2018 12:00
Zamość: 170 działek marihuany u 35-latka
Zamość: 170 działek marihuany u 35-latka
Nawet na 3 lata może trafić do więzienia 35-letni mieszkaniec Zamościa, u którego policjanci znaleźli sporą ilość narkotyków. 07.01.2018 11:08    2    1
Miączyn: Kolędowali aż miło. Wyniki konkursu w szkole
Miączyn: Kolędowali aż miło. Wyniki konkursu w szkole
Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowała w środę (3 stycznia) Szkoła Podstawowa w Miączynie. W imprezie brali udział uczniowie szkół w Sitnie, Niewirkowie, Jarosławcu, Horyszowie, Grabowcu, Gdeszynie i reprezentanci gospodarzy. 07.01.2018 11:03
Finał WOŚP 2018. Koncert na tysiące gorących serc
Finał WOŚP 2018. Koncert na tysiące gorących serc
Będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej – obiecują wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która wraz z fundacją założoną przez Jurka Owsiaka w tym razem zbiera pieniądze na sprzęt medyczny niezbędny dla noworodków. I tak już od ćwierć wieku. Za tydzień, w niedzielę 14 stycznia WOŚP organizuje już 26. finał. 07.01.2018 09:30
Zamość: Będzie winda w Budowlance. Ruszyła budowa
Zamość: Będzie winda w Budowlance. Ruszyła budowa
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu powstanie winda, z której korzystać będą mogły osoby niepełnosprawne. 07.01.2018 07:00
Zamość: Licealiści zakolędują w kościele
Zamość: Licealiści zakolędują w kościele
Na dzisiejszy wieczór (7 stycznia) w kościele pw. św. Katarzyny planowany jest koncert kolęd. 07.01.2018 06:00
Zamość: Orszak Trzech Króli 2018 (ZDJĘCIA, FILMY)
Zamość: Orszak Trzech Króli 2018 (ZDJĘCIA, FILMY)
Tysiące zamościan wzięły udział w Orszaku Trzech Króli, który dzisiaj (6 stycznia) przeszedł ulicami Zamościa. Tegoroczne hasło orszaków organizowanych w całej Polsce to: "Bóg jest dla wszystkich". 06.01.2018 14:00    4
Miliony poszły w asfalt. Tomaszowskie inwestycje drogowe
Miliony poszły w asfalt. Tomaszowskie inwestycje drogowe
Prawie 13 mln złotych pochłonęły remonty dróg, które w zeszłym roku prowadzono w powiecie tomaszowskim. Starostwo realizowało te inwestycje z własnego budżetu, ale również dzięki Unii Europejskiej, przy wsparciu budżetu państwa oraz z tzw. funduszu leśnego oraz przy udziale samorządów gminnych. Co się działo na drogach w powiecie? 06.01.2018 13:30    1
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama