Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 10:14
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Koronawirus: Wariant Omikron w Europie. Nowe obostrzenia w Polsce
Koronawirus: Wariant Omikron w Europie. Nowe obostrzenia w Polsce
W związku z faktem wykrycia nowego wariantu koronawirusa, który z Afryki już przywędrował do Europy na wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa zdecydowały się też władze Polski. Co nas czeka? 29.11.2021 14:16
Volkswagen dachował. Cała rodzina w szpitalu
Volkswagen dachował. Cała rodzina w szpitalu
Kierująca volkswagenem 29-latka, jej 32-letni mąż i dwoje półtorarocznych dzieci trafili do szpitala po tym, jak volkswagen, którym jechali dachował na poboczu drogi. 29.11.2021 13:15
Reklama
Wypadek w Łykoszynie. Trzy osoby ranne
Wypadek w Łykoszynie. Trzy osoby ranne
14-letnia pasażerka volkswagena, 27-letni kierowca opla i jego pasażer to poszkodowani w wypadku, który w niedzielę (28 listopada) wczesnym popołudniem wydarzył się w Łykoszynie (gm. Telatyn). 29.11.2021 12:00    2
Wjechał w znak i... zasnął
Wjechał w znak i... zasnął
Renault na poboczu, pod nim przewrócony znak drogowy, a w aucie śpiący sobie w najlepsze mężczyzna – na taki widok natknął się w Hrubieszowie kierownik posterunku w Trzeszczanach, gdy rano w sobotę (27 listopada) jechał do pracy. 29.11.2021 11:12
Koronawirus: Ponad 20 tysięcy chorych w szpitalach
Koronawirus: Ponad 20 tysięcy chorych w szpitalach
Od wczoraj w Polsce przybyło 13 115 nowych, potwierdzonych testami laboratoryjnymi przypadków koronawirusa. W statystykach odnotowano 18 zgonów pacjentów z COVID-19. Liczba zajętych łóżek covidowych w szpitalach w ciągu doby wzrosła z 20 067 do 20 521. 29.11.2021 10:33
Pijana 38-latka "parkowała" w rowie
Pijana 38-latka "parkowała" w rowie
Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miała 38-letnia mieszkanka gminy Zamość, gdy jadąc nissanem przez Płoskie zakończyła swoją podróż w rowie. Miała szczęście, bo nic jej się nie stało. 29.11.2021 10:03    6
Resort zdrowia wyśle do Polaków SMS-y. Sprawdź, czy też dostaniesz
Resort zdrowia wyśle do Polaków SMS-y. Sprawdź, czy też dostaniesz
Osoby, które dotychczas nie zdecydowały się na przyjęcie szczepionki przeciwko COVID-19 mogą spodziewać się w poniedziałek, że znajdą w swoich telefonach wiadomości tekstowe od rządu. Jaka będzie ich treść? 29.11.2021 09:30
Gm. Telatyn: Piękne bombki na bożonarodzeniowych warsztatach
Gm. Telatyn: Piękne bombki na bożonarodzeniowych warsztatach
Warsztaty rękodzielnicze ,,Międzypokoleniowe warsztaty rękodzielnicze – Wspólne tworzenie więzi”, które odbyły się w ramach zadania ,,Aktywni seniorzy”, odbyły się 18 listopada w Centrum Kultury w Nowosiółkach. 29.11.2021 09:00
Piłka ręczna: Nie sprostali stali
Piłka ręczna: Nie sprostali stali
Po ostatnim gwizdku meczu Budnex Stal Gorzów – Padwa Zamość w obozie żółto-czerwonych dominuje ogromne poczucie straconej szansy. Żółto-czerwoni długo prowadzili, by ostatecznie przegrać 25:27 (14:11). 29.11.2021 08:18    1
Gm. Sitno: Niewybuch odnaleziony na polu w Stabrowie
Gm. Sitno: Niewybuch odnaleziony na polu w Stabrowie
W Stabrowie na polu odnaleziony został niewybuch. Znalezisko zabezpieczyli policjanci do czasu przyjazdu saperów. 29.11.2021 08:00
Zamość: Awanse w więzieniu
Zamość: Awanse w więzieniu
Obchody Narodowego Święta Niepodległości, jak co roku, stały się okazją do uroczystego wręcznia awansów i odznaczeń funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom Zakładu Karnego w Zamościu. 29.11.2021 07:06    1
Hrubieszów: Ronda zostały nazwane. Jak?
Hrubieszów: Ronda zostały nazwane. Jak?
To decyzja radnych podjęta podczas listopadowej sesji Rady Miasta Hrubieszów. Nowe ronda w mieście otrzymały nazwy. Kogo wybrano na patronów? 29.11.2021 07:00    4    1
Znów będziemy na trasie Tour de Pologne
Znów będziemy na trasie Tour de Pologne
To już pewne, że wyścig kolarski Tour de Pologne ponownie zawita do naszego regionu. Trasę planowaną na przyszły rok ogłoszono oficjalnie w sobotę, 27 listopada. 29.11.2021 06:03
Puszki, serduszka i pomoc. Dla kogo teraz zagra WOŚP?
Puszki, serduszka i pomoc. Dla kogo teraz zagra WOŚP?
Zaczynają się przygotowania do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Powstają już sztaby i rejestrowani są wolontariusze. Dla kogo w tym roku pieniądze będzie zbierała WOŚP? 29.11.2021 06:00    1
Najbardziej oblegana uczelnia w Polsce to… Wcale nie znany uniwersytet
Najbardziej oblegana uczelnia w Polsce to… Wcale nie znany uniwersytet
Ministerstwo Edukacji i Nauki przedstawiło dane dotyczące tegorocznej rekrutacji na studia. W sumie rok akademicki rozpoczęło ponad 428 tysiące osób. Najczęściej wybierali… Nie, to nie uniwersytety. 29.11.2021 05:57
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama