Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 12:24
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Czy w sklepach faktycznie będzie taniej? Eksperci są sceptyczni wobec rządowej tarczy
Czy w sklepach faktycznie będzie taniej? Eksperci są sceptyczni wobec rządowej tarczy
Mimo wielkiej obniżki podatku VAT możemy nie odczuć zmian. Tak uważają ekonomiści i zwiastują, że gdy tarcza antyinflacyjna przestanie działać, w sklepach może być jeszcze drożej. 12.01.2022 14:00
Sąsiedzka pomoc na wagę złota. Uratowano dwie starsze osoby
Sąsiedzka pomoc na wagę złota. Uratowano dwie starsze osoby
Na wysokości zadania stanęli sąsiedzi, bo wezwali policję. Mundurowi też się spisali, błyskawicznie przychodząc z pomocą. Dzięki temu udało się uratować dwoje starszych mieszkańców powiatu tomaszowskiego. 12.01.2022 13:00    1
Reklama
Pijany uciekł po kolizji w Skokówce. Złapał go pokrzywdzony
Pijany uciekł po kolizji w Skokówce. Złapał go pokrzywdzony
Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie i kierując mitsubishi doprowadził do kolizji po czym odjechał. Pokrzywdzony w stłuczce ruszył za 48-latkiem z gminy Zamość, zatrzymał go i przekazał policji. 12.01.2022 12:18    2
Gm. Werbkowice: Zakażony koronawirusem wyszedł z domu
Gm. Werbkowice: Zakażony koronawirusem wyszedł z domu
Grozi mu grzywna, a być może także więzienie. Z takimi karami musi się liczyć 23-letni mieszkaniec gminy Werbkowice, który mimo pozytywnego testu na obecność SARS-CoV-2 nie przestrzegał kwarantanny i wyszedł z domu. 12.01.2022 11:00    4    3
Koronawirus: Prawie 700 zgonów, dużo nowych przypadków
Koronawirus: Prawie 700 zgonów, dużo nowych przypadków
Jest 16 173 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarło 684 pacjentów z infekcją COVID-19 – podaje w dzisiejszym raporcie ministerstwo zdrowia. Przed tygodniem nowych zakażeń odnotowano 17 196, a przypadków śmiertelnych było 632. 12.01.2022 10:33
Potrącenie pieszego w Sitańcu. 41-latek trafił do szpitala
Potrącenie pieszego w Sitańcu. 41-latek trafił do szpitala
Było ciemno, a on postanowił przejść przez jezdnię poza pasami. Znalazł się wprost pod kołami samochodu i został potrącony. 41-letni mieszkaniec gminy Zamość miał naprawdę dużo szczęścia. Przeżył i nie doznał poważniejszych obrażeń. 12.01.2022 09:45
Gm. Zamość: Azymut trenuje, biega i wygrywa
Gm. Zamość: Azymut trenuje, biega i wygrywa
Do rozpoczęcia sezonu rankingowego zostało jeszcze trochę czasu. Zawodnicy UKS Azymut Siedliska wykorzystują go trenując i biorąc udział w zawodach kontrolnych. 12.01.2022 09:18    2
Polska chciała zerowego VAT-u na energię i gaz. Co na to Komisja Europejska?
Polska chciała zerowego VAT-u na energię i gaz. Co na to Komisja Europejska?
W grudniu Polska otrzymała nieformalnie zielone światło na zastosowanie zerowej stawki podatkowej w przypadku żywności. Rządzący skierowali do Brukseli również wniosek o zastosowanie takiego rozwiązania w przypadku gazu, energii i ciepłownictwa. Jaka będzie decyzja organu? 12.01.2022 09:15
Piłka nożna: Łada pościg zapowiada
Piłka nożna: Łada pościg zapowiada
Łada 1945 Biłgoraj nie zniechęca się stratą dwunastu punktów do prowadzącej w tabeli po rundzie jesiennej Omegi Stary Zamość. Trener Jarosław Czarniecki zapowiada pościg za liderem w rundzie wiosennej. Szkoleniowiec podkreśla, że plany obrane na ten sezon nie uległy zmianie, więc jego zespół powalczy o awans do IV ligi. 12.01.2022 09:00
Co to znaczy, że działka jest uzbrojona?
Co to znaczy, że działka jest uzbrojona?
Planując budowę domu, najczęściej szukamy działki uzbrojonej. Często nie zdajemy sobie jednak sprawy, co to właściwie znaczy. A sprzedający na tym korzystają, nie precyzując, czy do działki są podłączone media i czy ma dostęp do drogi. Dlatego zanim kupimy działkę, warto sprawdzić w rzeczywistości jej status uzbrojenia. 12.01.2022 08:09
Zamość: Lodowisko w całym mieście!
Zamość: Lodowisko w całym mieście!
Zima bywa kapryśna, a na koniec ub. roku zafundowała nam darmowe lodowisko niemal na każdej ulicy i chodniku. 12.01.2022 08:00    3    1
Hrubieszów: Wyrosną drzewa na miejskim deptaku
Hrubieszów: Wyrosną drzewa na miejskim deptaku
Jest już gotowy projekt zmian na śródmiejskim deptaku w Hrubieszowie przygotowany przez Politechnikę Krakowską. Został uzgodniony z konserwatorem zabytków. Niebawem będzie poddany pod konsultacje mieszkańcom Hrubieszowa. Przebudowa najpewniej ruszy na wiosnę. 12.01.2022 07:05    8    2
Gm. Tomaszów Lubelski: Docenili wójta swego
Gm. Tomaszów Lubelski: Docenili wójta swego
Wprawdzie nie jest to maksymalna podwyżka, jaką zgodnie z ustawą mogła dostać wójt, ale i tak ogromna. 12.01.2022 07:00    4
Zamość: Radni budowie bloku mówią NIE
Zamość: Radni budowie bloku mówią NIE
Inwestor, który przy ul. Prymasa Wyszyńskiego w Zamościu chce wybudować mieszkania i lokale usługowe, znowu poszedł do sądu. 12.01.2022 06:06    1
Łaszczów: Powinien się leczyć
Łaszczów: Powinien się leczyć
Tak uważa tomaszowska prokuratura, która wystąpiła do sądu z wnioskiem o umorzenie postępowania wobec niepoczytalności oskarżonego i umieszczenie go w zamkniętym zakładzie leczniczym. Chodzi o 60-latka, który próbował autem rozjechać policjantów. 12.01.2022 06:00    4
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: myśl samodzielnie Treść komentarza: Ty na prawdę tak myślisz ? myślałem, że tylko stary kaczyński tak plecie, coś ,gdzieś, od kogoś usłyszał i głosi ploty na całą Polskę. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:52 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: wd Treść komentarza: Bo lekarzy jest za mało. A szpitali za dużo, choć dziwnie to brzmi. Stąd tak wysokie zarobki. Jest po prostu popyt, lekarze wybierają w ofertach. I coraz więcej nazwisk z Ukrainy i Białorusi. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:44 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: wad Treść komentarza: Słońce męczy. I nie trzeba szybko jechać. Sporo zależy od wypoczęcia i stanu zdrowia. Niejeden wypadek spowodował ktoś jadący spokojnie poniżej limitu autostradą, tyle że słońce go zmęczyło i monotonia. Czasem warto pojechać dynamiczniej, żeby nie dać się znużeniu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:38 Źródło komentarza: Latem ginie na drogach najwięcej osób. Słońce usypia czujność kierowców Autor komentarza: ale jaja Treść komentarza: Kondolencje Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:32 Źródło komentarza: Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska otrzymała zielone światło od rady miejskiej Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Wody brak a wszystkie 3 tamy otwarte PATOLOGIA władzy Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:31 Źródło komentarza: Nasila się kryzys wodny w gminie Hrubieszów. "Krany mogą wyschnąć" Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Wcześniej za TFuSSka sprzedawali skórki teraz mordują na SORach. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 05:35 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie
Reklama
Reklama
Reklama