Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 6 lipca 2022 23:52
Reklama

Bądź eko w Zamościu - konkurs

Zamość: Nie czekaj aż zabiorą, wyrzuć elektrośmieci
Zamość: Nie czekaj aż zabiorą, wyrzuć elektrośmieci

Nie trzeba czekać na akcję zbiórki odpadów wielkogabarytowych, nie trzeba też samodzielnie wywozić ich do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów. W Zamościu elektrośmieci można pozbyć się w pobliżu domu.

23.10.2020 13:30    1
Stwórz ogród, jakiego jeszcze w Zamościu nie było. Zaproszenie na warsztaty
Stwórz ogród, jakiego jeszcze w Zamościu nie było. Zaproszenie na warsztaty

Miasto zaprasza mieszkańców Zamościa do udziału w warsztatach z zakładania ogrodów deszczowych. Zajęcia odbędą się w sobotę (10 października), udział w nich jest bezpłatny.

08.10.2020 14:00
Bądź Eko w Zamościu - ekologiczny piknik i podsumowanie konkursu (ZDJĘCIA, FILMY)
Bądź Eko w Zamościu - ekologiczny piknik i podsumowanie konkursu (ZDJĘCIA, FILMY)

Rajd rowerowy, konkursy, pokazy, prelekcje, a także różne smakołyki, m.in. zdrowa woda – tak było dzisiaj podczas Pikniku Ekologicznego w Zamościu zorganizowanego przez firmę Veolia, PGK Zamość i miejski samorząd, a także Kronikę Tygodnia. Laureaci naszego konkursu "Bądź Eko w Zamościu" odebrali swoje nagrody.

12.09.2020 14:30    2    5
Zamość: Bądź Eko, bądź z nami
Zamość: Bądź Eko, bądź z nami

Przez wiele tygodni w naszej akcji „Bądź Eko w Zamościu” prezentowaliśmy inicjatywy proekologiczne zgłoszone przez szkoły, przedszkola, stowarzyszenia i wspólnoty mieszkaniowe. Wspólnie z firmą Veolia, Urzędem Miasta w Zamościu, PGK sp. z o.o. w Zamościu oraz firmą Airly zapraszamy Was w sobotę 12 września na piknik ekologiczny w Zamościu, podczas którego rozdamy nagrody naszym laureatom.

11.09.2020 05:42    1    1
Bądź Eko w Zamościu. Zapraszamy na piknik
Bądź Eko w Zamościu. Zapraszamy na piknik

Już w sobotę (12 września) wielki finał konkursu Bądź Eko w Zamościu połączony z ekologicznym piknikiem. Impreza startuje o godz. 9 na terenach przy Bastionie II obok Bramy Szczebrzeskiej. Nie może Was tam zabraknąć.

08.09.2020 12:41    1
Bądź Eko w Zamościu (TYLKO W GAZECIE)
Bądź Eko w Zamościu (TYLKO W GAZECIE)

Klub Sportowy ERKA został zwycięzcą naszego konkursu „Bądź Eko w Zamościu”. To tam powędruje główna nagroda w wysokości 5 tys. zł. Czytelnicy nagrodzili także ekologiczne pomysły uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu.

07.07.2020 07:00
Bądź Eko w Zamościu: Zamość sfinansuje projekt
Bądź Eko w Zamościu: Zamość sfinansuje projekt

Mamy kolejną dobrą wiadomość. Nasz konkurs "Bądź Eko w Zamościu" nabiera kolejnych rumieńców. Miasto Zamość zostało kolejnym partnerem naszego konkursu i zadeklarowało, że współfinansuje wybrany przez kapitułę projekt.

17.06.2020 08:08    2
Bądź Eko w Zamościu: Recyklingowa rewia mody
Bądź Eko w Zamościu: Recyklingowa rewia mody

Suknia na bal wykonana z czarnego worka na śmieci. Strój dyskotekowy zrobiony z wytłaczanek po jajkach. Uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 9 pomysłów nie brakowało.

10.06.2020 07:12    1    2
Bądź Eko w Zamościu: Zagłosuj na ulubiony projekt
Bądź Eko w Zamościu: Zagłosuj na ulubiony projekt

Doskonałych pomysłów na to jak poprawić otoczenie w Zamościu nie brakuje. Do naszego konkursu "Bądź Eko w Zamościu" propozycje złożyły szkoły, przedszkola, zarządy osiedli i stowarzyszenia.

09.06.2020 14:30    2    1
Lekcje online w Powietrznej Akademii. Zapisy na zajęcia
Lekcje online w Powietrznej Akademii. Zapisy na zajęcia

Airly i Fundacja Veolia zapraszają do udziału w drugiej części projektu Powietrznej Akademii, czyli lekcjach online dla wszystkich chętnych uczniów.

08.06.2020 05:20    2
Bądź Eko w Zamościu: Pszczoły mają gdzie mieszkać (FILM)
Bądź Eko w Zamościu: Pszczoły mają gdzie mieszkać (FILM)

Nasz konkurs "Bądź Eko w Zamościu" to nie tylko fantastyczne pomysły na ekologiczne inicjatywy, ale również ich realizacja. Kluby Sportowy ERKA Zamość przygotował już pszczele domki. Chcecie zobaczyć, jak to wygląda?

05.06.2020 13:36    1
Bądź Eko w Zamościu: Kwietne ostoje dla pszczół
Bądź Eko w Zamościu: Kwietne ostoje dla pszczół

Epidemia i obostrzenia rządowe nie pozwoliły zrealizować wielu z zaplanowanych przedsięwzięć. Część uczestników dostosowało swoje działania do obowiązującej sytuacji.

02.06.2020 09:56    1
Bądź Eko w Zamościu. Ruszamy z głosowaniem
Bądź Eko w Zamościu. Ruszamy z głosowaniem

Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa nie pozwoliły nam na przeprowadzenie konkursu "Bądź Eko w Zamościu" zgodnie z harmonogramem. Czas ten wykorzystaliśmy na przedstawienie zgłoszonych projektów. W związku z tym, że zagrożenie nieco zmalało, rozpoczynamy głosowanie i przypominamy Wasze pomysły.

26.05.2020 05:27
Uaktualniony regulamin konkursu „Bądź Eko w Zamościu”
Uaktualniony regulamin konkursu „Bądź Eko w Zamościu”

Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa nie pozwoliły nam na przeprowadzenie konkursu "Bądź Eko w Zamościu" zgodnie z harmonogramem. Kapituła konkursu musiała więc zaktualizować regulamin konkursu do bieżącej sytuacji.

26.05.2020 04:33
Bądź Eko w Zamościu: Integracyjne szycie ekologicznych toreb
Bądź Eko w Zamościu: Integracyjne szycie ekologicznych toreb

To pomysł Stowarzyszenia Lokalnie i Globalnie. Jego członkowie chcą urządzić pracownię krawiecką szycia ekotoreb i ekoworeczków.

22.04.2020 07:02
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert ZagrobelnegoAutor komentarza: sarmataTreść komentarza: Ciężkie czasy nastają, Kończy sie tania żywność i dominowanie urzędników bez ziemi.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 19:56Źródło komentarza: Jej zdjęcie zobaczył wtedy świat. Jak dziś wygląda Olena Kuryło?
Reklama
Reklama