Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:28
Reklama

Zamość: Komfort w plenerze. Są nowe ławki, kosze, huśtawki (ZDJĘCIA)

Jest na czym usiąść, gdzie wyrzucić śmieci i gdzie się pobawić. Miasto Zamość zainwestowało w nowe urządzenia.
Zamość: Komfort w plenerze. Są nowe ławki, kosze, huśtawki (ZDJĘCIA)
Autor: Fot. UM Zamość

Na miejskich terenach zielonych, przede wszystkim nad rzeką Łabuńką pojawiły się ostatnio nowe "elementy małej architektury", czyli ławki, kosze na śmieci (20 kompletów), a także stojak na rowery i huśtawki na pobliskim placu zabaw oraz stolik do gier planszowych.

Urządzenia te na zlecenie miasta zamontowała firma DOL-EK z Tarnowa.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
kobieta 04.06.2018 21:19
Jak ktoś jest chamem, to żaden napis nie pomoże. Kulturę bycia ma się w sobie, albo nie.

Miszka Tatar 03.06.2018 13:24
Czy miasto nie może zainwestować w tabliczki- sprzątaj po swoim psie- i rozmieścić przy specjalnych pojemnikach? Są w mieście miejsca bardziej uczęszczane od innych przez ludzi spacerujących z psami. Przykładem jest np. deptak przy ul. Sikorskiego. Gdy wyciągam woreczek do sprzątania inni właściciele psów patrzą na mnie ze zdziwieniem. Brak edykacji, wiocha i wstyd. Trzeba poruszać się slalomem( nie wspomnę o pasach zielenia na których leży kupa na kupie). Jednak cywilizacja do Zamościa w tej dziedzinie jeszcze nie dotarła.

Teresa 03.06.2018 15:52
Popieram. Mam psa. Sprzątam po nim. Denerwują mnie ci którzy tego nie robią

Zmc 03.06.2018 13:14
Szkoda, że ławki są stawiane i potem zapomniane. Ławki przy fortyfikacjach są oblepione brudem i zaschniętą trawą przyklejoną po koszeniu. Nie da się z nich korzystać.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)
Reklama
Reklama