Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 sierpnia 2026 06:17
Reklama
Reklama

Zamość: Pijany kierowca spowodował kolizję na ul. Piłsudskiego

Miał w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Był więc kompletnie pijany. A mimo to 39-latek usiadł za kierownicą rovera i jeździł po Zamościu. Na ulicy Piłsudskiego doprowadził do kolizji.
Zamość: Pijany kierowca spowodował kolizję na ul. Piłsudskiego

Autor: Fot. policja.pl

Działo się to w niedzielę (25 marca) po południu. Przed przejściem dla pieszych z sygnalizacją świetlną zatrzymała się kierująca dacią kobieta, a przed nią również kierowca volvo. W tył dacii uderzył rover, którym kierował 39-latek z gminy Zamość. 

– Na szczęście nikomu nic się nie stało, uczestnicy nie potrzebowali pomocy medycznej. Uszkodzeniu uległy jedynie dwa pojazdy – dacia i rover – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników kolizji. Okazało się, że sprawca był pijany. Miał prawie 3,5 promila alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 39-latek odpowie przed sądem.

CZYTAJ TAKŻE: PIJANI KIEROWCY NA BIŁGORAJSKICH DROGACH


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Romsky 27.03.2018 13:22
3,5 promila? Wierzyc sie nie chce, ze on w ogole byl w stanie wsiasc za kolko... co z tymi ludzmi sie dzieje? Jak się nie umie zachować to się kupuje prawko z clubcardu i się nie jezdzi i nie sprawia zagrozenia na drodze!!!

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: co ty Kosmita zażywasz? Data dodania komentarza: 1.08.2026, 10:42 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: nauczyciel Treść komentarza: Czy można mieć wątpliwości i pytać?niedawno sami zniszczyli dom pod Lublinem Oskarżali RosjanOkazało sie póżniej że to rakieta z mysliwca!Teraz to co to było naprawdę?Na pewno rosyjska rakieta?Tusk i Kosiniak z Kamyszem obaj to kłamcy?! Data dodania komentarza: 1.08.2026, 08:57 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: Patriotyczny Szczebrzeszyn Treść komentarza: Pełna relacja z ,, V Pieszego Rajdu Im. Majora Tadeusza Kuncewicza Podkowy na naszym profilu https://www.facebook.com/share/r/1BiNeC8Jri/ Data dodania komentarza: 31.07.2026, 20:28 Źródło komentarza: Szczebrzeszyn uczcił 82. rocznicę wkroczenia AK. Rajd „Podkowy” i rekonstrukcja Autor komentarza: Nic ująć. Treść komentarza: PiSlam szybko zapomina jak postępowała patologia oszustow 8- letniej mafii . Data dodania komentarza: 31.07.2026, 17:36 Źródło komentarza: Alarm w Lubelskiem. Obiekt spadł pod Biłgorajem Autor komentarza: Z ciemnogrodu . Treść komentarza: Ścieku w tv. Republika i w Polsce 24 ! Data dodania komentarza: 31.07.2026, 17:29 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: Taka jest prawda . Treść komentarza: Typowe myślenie tępoty fungicyd pod nazwa Braun . Czlowieka z pod ciemnej Putina mordercy gwiazdy. Bezszczelne błazeńskie myślenie ! Data dodania komentarza: 31.07.2026, 17:26 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin
Reklama
Reklama
Reklama