Wśród 37 zaopiniowanych pozytywnie projektów znalazły się m.in. te związane z budową placów zabaw, parkingów, chodników i osiedlowych uliczek, siłowni pod chmurką czy osiedlowym monitoringiem. Pełna lista projektów znajduje się na stronie internetowej miasta i dostępna jest w Biurze Obsługi Interesanta.
– Na początku grudnia odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie Budżetu Obywatelskiego, ponieważ nowością w tej edycji będzie głosowanie internetowe.

![Spotkanie opłatkowe w DPS w Tyszowcach zorganizowane przez Stowarzyszenie "Samarytanin" [ZDJĘCIA] Spotkanie opłatkowe w DPS w Tyszowcach zorganizowane przez Stowarzyszenie "Samarytanin" [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/20/sm-4x3-spotkanie-oplatkowe-w-dps-w-tyszowcach-zorganizowane-przez-stowarzyszenie-samarytanin-zdjecia-1768900871-12.jpg)

![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)

















Napisz komentarz
Komentarze