Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 23 lipca 2026 10:03
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Hrubieszów: Dziś zaczyna się Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego. Będzie rekordowy

Ponad 80 tzw. podmiotów wykonawczych, a więc ok. 300 artystów z całej Polski weźmie udział w rozpoczynającym się dzisiaj (16 listopada) w Hrubieszowie Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego. Gwiazdami imprezy będą zespoły "Banda i Wanda" oraz "Bednarek Band".
Hrubieszów: Dziś zaczyna się  Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego. Będzie rekordowy

Na dzisiejszy wieczór (godz. 18) w Hrubieszowskim Domu Kultury zaplanowano pierwszą część przesłuchań konkursowych, a kolejne mają trwać w piątek (17 listopada) od godz. 10 do wieczora. W sobotę przed południem jeszcze jeden konkursowy koncert, a o godz. 17 ma się odbyć gala inauguracyjna z udział Chóru Akademii Marynarki Wojennej, zespołu "Lechici", a także laureatów poprzednich edycji. Na godz. 19.30 zaplanowano występ pierwszej festiwalowej gwiazdy czyli zespołu "Banda i Wanda".

W niedzielę (19 listopada) przed południem (godz. 9.30) odprawiona zostanie uroczysta msza św. w kościele garnizonowym, a o godz. 16 w HDK rozpocznie się koncert finałowy, podczas którego poznamy zdobywców nagród i wyróżnień. Na koniec (19.30) koncert gwiazdy - grupy "Bednarek Band".

Wstęp na przesłuchania konkursowe jest wolny, ale koncerty gwiazd biletowane.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: nauczyciel Treść komentarza: Jak na to patrzę to dochodzę do wniosku że ci ludzie traktują Polske jako żerowisko!nie tylko w Bilgoraju Data dodania komentarza: 22.07.2026, 18:08 Źródło komentarza: Zawrotne podwyżki dla władzy w Biłgoraju, choć miasto ma ponad 51 mln zł zadłużenia Autor komentarza: Ciszy nocnej nie ma!! Treść komentarza: Jaka cisza nocna gdzie??te wyjące motory i samochody po 22 I to miedzy blokami Data dodania komentarza: 22.07.2026, 13:40 Źródło komentarza: Zamość: Turystyczna wizytówka czy „miasto-sypialnia”? Starówka w ogniu sporu o ciszę nocną Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: POdwyżki teraz nazywają nowymi cenami hiPOkryzja Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:02 Źródło komentarza: Hrubieszów: Nowe opłaty za śmieci i ścieki Autor komentarza: Kondolencje Treść komentarza: Takie kominy KORYTO+ też w Hrubieszowie Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:00 Źródło komentarza: Zawrotne podwyżki dla władzy w Biłgoraju, choć miasto ma ponad 51 mln zł zadłużenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Dyktatura Tfusska zafundowała kominy płacowe i prywatyzacyjny upadek szpitali. Szykują dla emerytów i ręcistów uchwałę by mogli przechodzić na czerwonym co zmniejszy o 90% wydatki budżetu Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:57 Źródło komentarza: Szokujące kulisy pracy na SOR-ach Autor komentarza: Mm Treść komentarza: Patrz w lusterka, motocykle 150km/h+ są wszędzie. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 22:32 Źródło komentarza: Zamość: Motocyklistka uderzyła w tył audi. 33-latka trafiła do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama