Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 marca 2026 03:47
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lubelski: Dzieciaki zwiedziły komendę

Prawie 50 wyjątkowych gości przyjęła dzisiaj Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim. Z wizytą przyszły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Tomaszowie Lub. i Niepublicznego Przedszkola „Baśniowa Kraina”.
Tomaszów Lubelski: Dzieciaki zwiedziły komendę

Autor: KPP Tomaszów Lubelski

Maluchy były bardzo podekscytowane tą wycieczką, bo miały okazję wejść do budynku, w którym urzędują tomaszowscy policjanci i dokładnie go zwiedzić. Przy okazji mogły podpatrywać policjantów podczas ich pracy, obejrzeć z bliska służbowy sprzęt i np. wejść do radiowozu.

W wycieczkę udało się też wpleść element edukacyjny. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały pogadanki policjantki na temat podstawowych zasad ruchu drogowego i bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu. Maluchy zostały „przepytane” z zasad przewożenia ich w pojazdach oraz poruszania się pieszo i na rowerach.

– Dzieci mogły zobaczyć jak różnie może być ubrany policjant, że nie zawsze chodzi w mundurze zostało to przedstawione na potrzebę uświadomienia dzieciom, że każdy może się podać za policjanta, aby nie ufały obcym – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka KPP w Tomaszowie Lubelskim.

Niemałe emocje budziły również policyjne obiekty sportowe. Maluchy testowały m.in. wyposażenie siłowni. Na koniec przedszkolaki mogły spotkać się z psem policyjnym i jego przewodnikiem i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

czytelnik 27.09.2017 12:20
fajna akcja! :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama