Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 20:42
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość
Piłkarze nieszczęśliwie zderzyli się głowami

Krew, karetka, śmigłowiec LPR i „wielbłąd” sędziego. Dramatyczne sceny na boisku w Majdanie Starym

Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielę na stadionie w Majdanie Starym. W czasie doliczonym do drugiej połowy, gdy Mateusz Książek zagrał piłkę z rzutu wolnego na pole karne Łady, Maksymilian Kubik z Tanwi i bramkarz biłgorajskiego zespołu Anton Alfimow nieszczęśliwie zderzyli się głowami. Obaj stracili przytomność. Obaj trafili do szpitala. Kubika zabrała karetka pogotowia, zaś Alfimowa – śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielę na stadionie w Majdanie Starym. W czasie doliczonym do drugiej połowy meczu zespołów Tanew Majdan Stary – Łada 1945 Biłgoraj.
Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielę na stadionie w Majdanie Starym. W czasie doliczonym do drugiej połowy meczu zespołów Tanew Majdan Stary – Łada 1945 Biłgoraj.

Pomocnik Tanwi miał założone trzy szwy na głowie. W niedzielę późno w nocy zapewnił nas, że czuje się już dobrze. Z kolei bramkarz Łady poinformował nas, że doznał złamania kości twarzy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Trener Omegi Stary Zamość: Wygraliśmy, ale zrobiliśmy to w marnym stylu

Przedstawiciele Łady mieli pretensje do sędziego Huberta Chmury, że po tak niebezpiecznym dla życia zawodników zdarzeniu „puścił” grę, a skorzystali na tym gospodarze, strzelając gola. Zanim jednak to nastąpiło, po strzale Marcina Rymarza piłka obiła plecy leżącego na murawie nieprzytomnego Alfimowa.

 – To był „wielbłąd” sędziego. Powinien natychmiast przerwać grę, bo życie piłkarzy było potencjalnie zagrożone – tłumaczy nam jeden z doświadczonych, długoletnich sędziów piłkarskich, proszący o zachowanie anonimowości.

Bramka, którą zdobył Maciej Chmura, na nic jednak się zdała, bo Tanew miała już na swoim koncie aż pięć straconych goli. Dwa strzelił Wojciech Białek, a po jednym – Patryk Dorosz, Michał Wachowicz i Paweł Perdun.

Tanew Majdan Stary – Łada 1945 Biłgoraj 1:5 (0:2)

Gole: 0:1 Dorosz 23, 0:2 Białek 36, 0:3 Wachowicz 50, 0:4 Perdun 78, 0:5 Białek 80, 1:5 Chmura 90.

Tanew: Kniaź (20 Szawara) – Skwarek, Legieć (57 Gajór), Błajda, Konopka, Dziura (75 Cynka) – Kubik, Książek, Kuźnicki (83 Rymarz), Mucha – Nawrocki (59 Chmura); trener Skubis.

Łada: Alfimow – Perdun (90 Misiarz), Pytka, Gonczarewicz (86 Małek), Nowak – Pęcak (69 Blicharz), Janczuk, Dorosz – Czułowski (81 Bis), Białek (86 Josue), Wachowicz (81 Ziętek); trener Zając.

Żółte kartki: Błajda (Tanew), Bis (Łada). Sędziował: Chmura (Zamość).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TUTU Treść komentarza: To nie nacjonaliści tylko ukraińcy nacjonaliści nie mieli POŃSTWA AKANDAL Data dodania komentarza: 17.06.2026, 15:17 Źródło komentarza: W Zatylu i Bełżcu uczczono ofiary bestialskiego mordu. Odsłonięto nową tablicę pamięci [ZDJĘCIA] Autor komentarza: dziadzio Treść komentarza: Nowe Miasto dzień w dzień w nocy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 15:14 Źródło komentarza: Ryk silników i „podmieniane rury”. Czy w Zamościu odbywają się nocne rajdy? Autor komentarza: Tępa córcia Treść komentarza: Do A.W. I potwierdziłaś wszystko co było o Tobie napisane. Ela ciebie broni a ty ją opierniczasz ... no jaja jak berety... Ty się naucz czytać ze zrozumieniem🤣🤣🤣 pani pomoc administracyjna🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:41 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Riot Treść komentarza: Oj oby się w końcu wzięli za tą patologię. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:39 Źródło komentarza: Ryk silników i „podmieniane rury”. Czy w Zamościu odbywają się nocne rajdy? Autor komentarza: mało Treść komentarza: Najpierw Panem Bogiem ,teraz krzyżem wycierają sobie gęby przebierańcy, gonić tych szmatławców Kaczyńskiego bo to on ich zaprosił i utrzymuje ich za nasze pieniądze. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: bombom Treść komentarza: Uwielbiam orkiestry dęte i zazdraszczam wam. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:32 Źródło komentarza: Zaburze świętowało 100-lecie Orkiestry Dętej. Jubileuszowi towarzyszył Festiwal Roztrąb
Reklama
Reklama
Reklama