Ślub i wesele jednej z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu – Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego – nastąpił po trzech latach od oficjalnego ujawnienia związku pary. Ceremonia zgromadziła podobno około 140 gości, a szczegóły uroczystości były do ostatniej chwili utrzymywane w ścisłej tajemnicy.
Para młoda, zamiast stawiać na luksusowe hotele w centrach dużych miast, wybrała spokój i bliskość natury. Wybór padł na Hotel Drob w Urszulinie, położony zaledwie około 50 km od Lublina i 220 km od Warszawy - idealne miejsce na celebrowanie miłości z dala od wielkomiejskiego zgiełku i paparazzi.
Tajemnica wokół lokalizacji była tak duża, że podobno goście z Warszawy byli transportowani specjalnymi autokarami, nie znając dokładnego adresu docelowego. Na kilka godzin przed ceremonią Hotel Drob wydał komunikat o całkowitym zamknięciu obiektu dla osób z zewnątrz w dniu ślubu, co tylko podsyciło ciekawość mediów i fanów.
PRZECZYTAJ TEŻ: Od wróżby do zrękowin w Majdanie Górnym. Tak to kiedyś było [ZDJĘCIA]
To wyjątkowe wydarzenie nie umknęło uwadze lokalnych władz. Starosta włodawski, Mariusz Zańko, złożył publiczne gratulacje młodej parze, życząc im szczęścia na łamach mediów społecznościowych.
"Sto lat Młodej Parze. Niech Polesie przyniesie Wam szczęście - napisał starosta Mariusz Zanko w komentarzu pod zdjęciem Katarzyny Cichopek na Facebooku.
Na wesele zaproszona została m.in. Beata Mazurek i wójt gminy Urszulin Adam Panasiuk.
- Cieszę się niezmiernie. Świeży małżonkowie już od wielu lat często odwiedzają Urszulin, ale wybór zajazdu Drob na miejsce ślubu to wielka promocja naszej gminy, tym bardziej, że kolejny dzień dla uczestników ceremonii jest związany z aktywnym spędzaniem wolnego czasu, oczywiście w scenerii naszej poleskiej przyrody
.


![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-1772805579-6.jpg)
![Zamość: Środowiska patriotyczne przeciw upamiętnieniu Róży Luksemburg [ZDJĘCIA] Zamość: Środowiska patriotyczne przeciw upamiętnieniu Róży Luksemburg [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/05/sm-4x3-zamosc-srodowiska-patriotyczne-przeciw-upamietnieniu-rozy-luksemburg-zdjecia-1772712156-19.jpg)
![Zamość: Konferencja poświęcona Róży Luksemburg w 155. rocznicę jej urodzin [ZDJĘCIA] Zamość: Konferencja poświęcona Róży Luksemburg w 155. rocznicę jej urodzin [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/05/sm-4x3-zamosc-konferencja-poswiecona-rozy-luksemburg-w-155-rocznice-jej-urodzin-zdjecia-1772710797-0.jpg)










![Ujazdów: Kierowca miał 2, pasażer 3 promile. Zaliczyli zjazd do rzeki [ZDJĘCIA] Ujazdów, 1 marca 2026. Pijany kierowca audi wjechał do rzeki.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-ujazdow-kierowca-mial-2-pasazer-3-promile-zaliczyli-zjazd-do-rzeki-zdjecia-1772445196.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze