Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 17:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Filmy, które przyprawią o dreszcze. CKF "Stylowy" Zamość szykuje halloweenową noc

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza miłośników mocnych wrażeń na Maraton Horrorów, który odbędzie się 31 października. W halloweenową noc na ekranie pojawią się dwa tytuły, które gwarantują solidną dawkę grozy: „Miasteczko Shelby Oaks” oraz „Good Boy”. Początek seansu zaplanowano na godz. 19.30.
Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza miłośników mocnych wrażeń na Maraton Horrorów.
Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza miłośników mocnych wrażeń na Maraton Horrorów.

Pierwszy z filmów, „Miasteczko Shelby Oaks”, to historia, która długo nie pozwoli zasnąć. Główna bohaterka, Mia Brennan (w tej roli Camille Sullivan), po latach wciąż próbuje odnaleźć swoją zaginioną siostrę Riley. Kobieta trafia na niepokojący materiał, który rzuca nowe światło na tajemnicze wydarzenia sprzed 12 lat.

Drugi tytuł, „Good Boy”, to horror opowiedziany z niezwykłej perspektywy – oczami psa, który jako jedyny dostrzega czające się w mroku zło. Produkcja zdobyła uznanie krytyków – 95 proc. pozytywnych opinii w serwisie Rotten Tomatoes, a czworonożny bohater filmu, pies Indy, otrzymał na festiwalu SXSW nagrodę HOWL OF FAME.

Bilety na Maraton Horrorów kosztują 48 zł i są już dostępne w kasie oraz na stronie internetowej CKF „Stylowy”.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kometa Lemmon rozświetli niebo. Zobacz ją, zanim zniknie na tysiąc lat

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WETOMATTreść komentarza: Przecież Nawrocki wszystkie najważniejsze ustawy o bezpieczeństwie Polaków WETUJE !!! ,NIE MÓWI WAM O TYM SZCZUJNIA "REPUBLIKA"????Data dodania komentarza: 20.03.2026, 15:02Źródło komentarza: Drżały domy w Kryłowie i Małkowie. Rosyjski atak na Nowowołyńsk, 5 km od polskiej granicyAutor komentarza: kto, co ?Treść komentarza: Czy rodzice na prawdę nie chcą, żeby dzieci się poznawały na żywo ? nie wirtualnie, żeby wiedziały jak się nazywa koleżanka siedząca obok albo kolega siedzący przed nią itd.Data dodania komentarza: 20.03.2026, 14:59Źródło komentarza: Do podstawówek wejdzie zakaz używania telefonów komórkowychAutor komentarza: wojnaTreść komentarza: To pytanie do pomarańczowego.Data dodania komentarza: 20.03.2026, 14:56Źródło komentarza: Przegląd wiadomości, 19 marca 2026. Zamość, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, BiłgorajAutor komentarza: sierotyTreść komentarza: To może nauczyć mężczyzn np. wbijania gwoździa, albo obsługiwania odkurzacza,Data dodania komentarza: 20.03.2026, 14:54Źródło komentarza: Zamość: Coraz więcej mężczyzn ofiarami przemocy domowejAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Gdzie paliwo PO 5,19Data dodania komentarza: 20.03.2026, 10:25Źródło komentarza: Przegląd wiadomości, 19 marca 2026. Zamość, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, BiłgorajAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Zakaz NEO Nowackiej zasiadania w ministerstwieData dodania komentarza: 20.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Do podstawówek wejdzie zakaz używania telefonów komórkowych
Reklama
Reklama
Reklama