Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 lutego 2026 02:32
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Gm. Grabowiec: 28-latek, który wjechał oplem w skarpę, był pijany

28-latek kierujący oplem na zakręcie w miejscowości Bereść stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na pobocze, do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Był nietrzeźwy, w organizmie miał prawie 1,3 promila.
Oplem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Grabowiec.
Oplem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Grabowiec.

Autor: KMP Zamość

22 czerwca w godzinach porannych dyżurny komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym w miejscowości Bereść w gminie Grabowiec. Kierujący oplem zjechał tam do przydrożnego rowu.

– Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący jechał od miejscowości Grabowiec Góra. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na lewe pobocze a następnie do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w skarpę – podaje szczegóły zdarzenia podkomisarz Dorota Krukowska-Bubiło, oficer prasowy KMP Zamość.

Oplem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Grabowiec. Podróżował sam.

PRZECZYTAJ TEŻ: Podesłał policji zdjęcia-dowód. Wytłumaczy się z tego przed sądem

Kierujący z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Wcześniej policjanci zbadali stan jego trzeźwości. Jak się okazało, 28-latek był nietrzeźwy, w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu.

– Mężczyzna stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami. Przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka kara finansowa –  zawiadamia policjantka z zamojskiej komendy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Niedawno pan min Żurek takich co łamią przepisy nazywał bandytami drogowymi O jak groził !Data dodania komentarza: 3.02.2026, 14:57Źródło komentarza: Minister Żurek i… przejście dla pieszych. Będzie mandatAutor komentarza: Gostek.Treść komentarza: Co z tego widac to jestes sam wykolejony czlowieku.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 14:43Źródło komentarza: Panowie jechali na podwójnym gazie. Weekendowy rekordzista z gm. Mircze ma 24 lataAutor komentarza: makTreść komentarza: Zależnie od sprawy czasem zamiatają pod dywan a czasem nie. Jak komendant główny policji Boroń w 2024 rozwalił służbowe bmw x5 dachując na autostradzie A1 to sprawa została umorzona w sądzie i nikt niby nie był winny, mieli ściągnąć sprzęt do zczytania prędkości z komputera w momencie wypadku, ale cudownie przed dokonaniem tego sprawę umorzyli. A podatnicy zapłacili za nowe BMW X5.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 13:49Źródło komentarza: Minister Żurek i… przejście dla pieszych. Będzie mandatAutor komentarza: kmicicTreść komentarza: na tym filmiku widać i słychać, ze najpierw Pan Minister kwestionował swoje sprawstwo, pomimo, że na filmie widać wyraźnie, że kobieta była już na pasach w momencie jak on dojeżdżał do nich, widocznie PR-owcy zrobili swoje i Pan minister łaskawie zmienił zdanie... a tak w ogóle to powinni zakazać tego typu wywiadów, niezależnie kto kieruje samochodem powinien skoncentrować się na obserwacji jezdni i terenu koło niej a nie w tym czasie udzielać wywiaduData dodania komentarza: 3.02.2026, 13:10Źródło komentarza: Minister Żurek i… przejście dla pieszych. Będzie mandatAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Wraszcie mandat dla bandyty drogowego jak cytuje takich neo minister ŻurekData dodania komentarza: 3.02.2026, 12:29Źródło komentarza: Minister Żurek i… przejście dla pieszych. Będzie mandatAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Gwałtowny wzrost likwidacji POrodówek 18 w styczniu dla naszego dobra piekło kobiet gdzie marsz miliona serc rechot hiPOkryzji i zakłamaniaData dodania komentarza: 3.02.2026, 12:26Źródło komentarza: Sezon grypowy 2026. Jest już 550 zgonów. A szczyt dopiero przed nami
Reklama
Reklama
Reklama