Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 20:01
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Gm. Tomaszów Lub.: Kierowca volkswagena nie zdążył wyhamować i uderzył w tył hondy

68-letni kierujący volkswagenem nie zdążył wyhamować i uderzył w tył hondy zatrzymującej się na czerwonym świetle przed sygnalizatorem w Dąbrowie Tomaszowskiej. Dwie osoby z VW zostały przewiezione do szpitala.
68-letni kierujący volkswagenem nie zdążył wyhamować i uderzył w tył hondy.
68-letni kierujący volkswagenem nie zdążył wyhamować i uderzył w tył hondy.

Autor: KPP Tomaszów Lubelski

We wtorek 24 października przed południem dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Dąbrowie Tomaszowskiej doszło do zderzenia się dwóch pojazdów.  

rzeczniczka tomaszowskiej policji - młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska - informuje, że skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 68-letni mieszkaniec gm. Narol, kierujący volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości od znajdującej się przed nim Hondy i uderzył w jej tył. Do zdarzenia doszło w chwili, gdy honda zatrzymywała się na czerwonym świetle przed sygnalizatorem. W wyniku zderzenia się pojazdów, dwoje pasażerów z VW trafiło do szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń i opuścili szpital. 58-letni mieszkaniec gm. Lubycza Królewska kierujący Hondą nie potrzebował pomocy medycznej.

- Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i apelujemy o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Pamiętajmy, że rozkojarzenie i nieuwaga za kierownicą mogą przyczynić się do powstania groźnych w skutkach wypadków - dodaje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska.

CZYTAJ:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama