Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 19:45
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Zamość: Trud uczniów nagrodzony. Bacalarus rozdał Certyfikaty Cambridge English

Po trudnych egzaminach, przyszedł czas na celebrację sukcesów. 6 i 7 września w Szkole Języków Obcych Bacalarus w Zamościu odbyła się Uroczysta Gala Wręczenia Certyfikatów Cambridge English.
W Szkole Języków Obcych Bacalarus w Zamościu odbyła się Uroczysta Gala Wręczenia Certyfikatów Cambridge English.
W Szkole Języków Obcych Bacalarus w Zamościu odbyła się Uroczysta Gala Wręczenia Certyfikatów Cambridge English.

Autor: Żaneta Szuptarska

Gala była okazją do uhonorowania zdobywców certyfikatów oraz podziękowania rodzicom za ich wsparcie i zaangażowanie w proces nauki. Równie ważne były słowa uznania dla lektorów, których wkład w rozwijanie umiejętności językowych uczniów jest nieoceniony. Celebrację poprzedziły egzaminy. Na początku czerwca odbyła się sesja egzaminów Cambridge English, która zgromadziła aż 102 kandydatów.

Czytaj: 

Egzaminy Cambridge English to prestiżowe testy sprawdzające umiejętności językowe w zakresie angielskiego na różnych poziomach. W tegorocznej sesji przystąpiono do egzaminów na następujących poziomach: Pre A1 Starters (YLE), A1 Movers (YLE), B1 Preliminary for Schools (PET), B2 First for Schools (FCE) oraz C1 Advanced (CAE).

Ta imponująca różnorodność poziomów pokazuje, że SJO Bacalarus przygotowuje uczniów na każdym etapie nauki języka angielskiego. Po drugie, szkoła, jako ośrodek Preparation Center, przykłada wielką wagę do odpowiedniego przygotowania swoich uczniów do egzaminów, co przyczyniło się do osiągnięcia przez nich wysokich wyników. To nie tylko dowód na wysoką jakość nauczania w szkole, ale także duży krok w kierunku osiągnięcia wielu przyszłych celów zawodowych i edukacyjnych.

Certyfikaty Cambridge są bowiem cenione i rozpoznawane na całym świecie, co otwiera drzwi do wielu możliwości zawodowych i edukacyjnych. Poza tym nie tracą swojej ważności, co oznacza, że można je posiadać przez całe życie.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama