Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 31 stycznia 2026 21:34
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski i Doda z wizytą w domu dziecka w Zwierzyńcu [ZDJĘCIA]

Lider zespołu Ich Troje prowadzi fundację, która od ponad 20 lat organizuje akcję „Wiśnia Dzieciom”. Michał Wiśniewski, bo o nim mowa, odwiedza przed świętami domy dziecka w całej Polsce. Był też w Zwierzyńcu.
Michał Wiśniewski i Doda z wizytą w domu dziecka w Zwierzyńcu [ZDJĘCIA]
Michał Wiśniewski od 20 lat prowadzi akcję „Wiśnia Dzieciom”. 17 grudnia był z prezentami w Zwierzyńcu.

Autor: Michał Wiśniewski Facebook

Michał Wiśniewski, autor takich przebojów jak „Powiedz”, „A wszystko to...” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być” nie zapomniał o Zwierzyńcu, przywożąc 17 grudnia prezenty dla 30 wychowanków miejscowego domu dziecka. 

Towarzyszyła mu popularna piosenkarka Doda, czyli Dorota Rabczewska

Oprócz prezentów, Michał Wiśniewski opowiedział dzieciakom o swojej historii – on również spędził swoje dzieciństwo w rodzinach zastępczych i domach dziecka. Na koniec spotkania zorganizowano karaoke z udziałem gości, wychowanków i pracowników zwierzynieckiego domu dziecka.


 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Lu 29.12.2022 15:10
Piękny gest dawać czaduuuuu.

klop 29.12.2022 14:48
Tyle jest celebrytów wydających bez sensu kase na torebki za kilkadziesiąt tysiecy itp. , a takim dzieciom co swięta i nie tylko warto okazać miłość.

Xxx 29.12.2022 12:08
Świetny Dom Dziecka wiem coś o tym.

Zawisza Ciemny 28.12.2022 18:27
Dobra, wystąpicie w Sylwestrze Polsatu ale teraz jechać po Domach Dziecka rozwozić prezenty

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: Seba z Zamościa.Treść komentarza: Powinni Ciebie storpedować od tylu Twoi kolesi z ktorymi chlejesz bydlaku na codzien. Zwyrodnialcu ktory obrazasz ludzi ktorzy pilnują porzadku na codzien . Tego nie rozumiesz bo jestes codziennie naćpany i belkotasz trzy po trzy. Do Ciebie patologio BRAWO ten wpis .Data dodania komentarza: 30.01.2026, 14:24Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: Tylko tyle .Treść komentarza: Gdybys tak uczył jak sie tytulujesz to widac ze cos Ci brakuje . Propaganda w tv. Republika zrobiła Ci pranie mozgu i o naprawę juz jest za pozno zeby sie leczyc. Zapomniałeś jak z patologii oszustow PiSmak ciągnął psa za swoim autem az padł w męczarniach. Jak zachowywał sie czlowiek ktory uciekł na Węgry .Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:32Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: Lubelskie Smakuje i SzanujeTreść komentarza: Dobrze że ty z Lublyna czasami do Świdnika jeździsz bo byś nie wiedział jak wygląda prawdziwe miasto !!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:13Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]
Reklama
Reklama
Reklama