Na posesję w gminie Szczebrzeszyn policjanci z miejscowego komisariatu pojechali po wezwaniu, w czwartek (6 października) wieczorem. Nie dało się ukryć, że komuś tam nie wyszło parkowanie.
Dom miał uszkodzoną elewację, obok leżały porozbijane wazony z kwiatami. Na podwórzu zaparkowany był ciągnik, na którym widać było elementy tynku.
Funkcjonariusze zastali kierowcę ciągnika. Nie wyglądał na trzeźwego.
Badanie alkomatem wykazało w organizmie 49-latka prawie 2,5 promila alkoholu. To była podstawa do ukarania mężczyzny za jazdę na podwójnym gazie. Ale okazało się, że traktorzysta będzie odpowiadał za jeszcze jedno przewinienie, mianowicie za złamanie dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn został zatrzymany. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze