Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:10
Reklama

Krasnobród: Pijana trójka i tajemniczy znikający kierowca

Brawurową przejażdżkę trójka pijanych młodych ludzi zakończyła uderzeniem w drzewo i ogrodzenie posesji w Krasnobrodzie. Chcieli uciec z miejsca zdarzenia, ale zatrzymali ich świadkowie. Policji wmawiali, że samochodem kierował nieznajomy.
Krasnobród: Pijana trójka i tajemniczy znikający kierowca
W samochodzie podróżowały 3 osoby. Wszyscy byli pijani. Nikt nie przyznawał się do prowadzenia pojazdu.
Autor: Fot. KMP Zamość

30 lipca wieczorem dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Tomaszowskiej w Krasnobrodzie. Z otrzymanych informacji wynikało, że samochód marki Renault uderzył w drzewo, a nietrzeźwy kierowca próbuje uciec z miejsca. Ucieczkę udaremnili mu jednak świadkowie zdarzenia i przekazali pijanego jak się okazało kierowcę w ręce stróżów prawa. 

W samochodzie podróżowały 3 osoby: 26-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego oraz 27 i 28-latek z gminy Komarów-Osada. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Co ciekawe, nikt nie przyznał się do kierowania pojazdem. 

– Na potrzeby chwili wymyślili historię o nieznanym kierującym, który po zdarzeniu uciekł z miejsca. Cała trójka została zatrzymana – informuje starszy aspirant Katarzyna Szewczuk z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Prawa była oczywiście inna. Do zdarzenia doprowadził 27-latek z gminy Komarów Osada, który miał prawie 2 promile, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz cofnięte uprawnienia. Przed zdarzeniem samochodem kierował właściciel samochodu – 28-letni mieszkaniec tej samej gminy. On też był nietrzeźwy (miał prawie 2 promile), a 2 miesiące wcześniej policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h. Zamienił się z kolegą. Dalszy przebieg wydarzeń znamy. 

– Obaj mężczyźni zostali już przesłuchani. Wkrótce poniosą odpowiedzialność za popełnione przestępstwa i wykroczenia przed sądem. 27-latek odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości i pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania, złamanie sądowego zakazu i spowodowanie kolizji drogowej. Jego 28-letni kolega zaś za kierowanie renault bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości, udostępnienie pojazdu do kierowania osobie nietrzeźwej oraz nieprzerejestrowanie samochodu – podaje starszy aspirant Katarzyna Szewczuk.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Oo 03.08.2022 06:00
Nagrodzić odpowiednio pijaków .

Sołtys 03.08.2022 05:10
Coś pięknego kretynom teraz dowalić maksymalnie karę pieniężną aby przez najbliższe dwa lata w Niemczech zbierali szparagi za kromkę chleba

Zawisza Ciemny 02.08.2022 20:29
A białe myszy tam były ?

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama