Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:28
Reklama

Tomaszów Lubelski: Kierowca autokaru aresztowany. Odpowie za śmierć dwóch osób [FILM]

Do tymczasowego aresztu trafił 37-letni obywatel Ukrainy, który kierując autokarem spowodował katastrofę w ruchu lądowym i doprowadził do wypadku. W wyniku uderzenia w samochód osobowy, śmierć ponieśli podróżujący osobówką dwaj mężczyźni.
Tomaszów Lubelski: Kierowca autokaru aresztowany. Odpowie za śmierć dwóch osób [FILM]
37-letni obywatel Ukrainy, który kierując autokarem spowodował katastrofę w ruchu lądowym i doprowadził do wypadku.
Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Kierujący autokarem został zatrzymany po tym, jak w nocy z piątku na sobotę doprowadził do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniosło dwóch mężczyzn 39- i 51-latek, również obywatele Ukrainy. 

Przypomnijmy, zdarzenie miało miejsce na DK-17 w miejscowości Zatyle. 37-letni kierujący autokarem w rejonie skrzyżowania rozpoczął manewr wyprzedzania jadącego przed nim autobusu marki Scania oraz poprzedzającego go samochodu osobowego marki Volkswagen, który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku bocznego uderzenia w osobówkę, volkswagen dachował i rozbił się na drzewie. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi zmarł w szpitalu. 

37-latek będzie odpowiadał za doprowadzenie do wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Postanowieniem Sądu wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy - informuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka tomaszowskiej komendy policji. 

Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama