Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:43
Reklama

Wieczór pełen świątecznej magii, serdecznych życzeń i niesamowitych prezentów (ZDJĘCIA)

Mikołaje "Kroniki Tygodnia" spełnili życzenia Czytelników "Kroniki Tygodnia". W środowy wieczór, w anturażu Sali Kryształowej zamojskiego Hotelu Koronny wręczyli prezenty, na które z niecierpliwością czekali wszyscy nadawcy listów do Mikołaja.
Wieczór pełen świątecznej magii, serdecznych życzeń i niesamowitych prezentów (ZDJĘCIA)
W rolę Św. Mikołaja wcielił sie redaktor naczelny Kroniki Tygodnia Piotr Pyrkosz
Autor: Fot. Adam Gąsianowski

Tradycją stało się, że co roku, w okresie świąt, redakcja "Kroniki Tygodnia" organizuje akcję "Wybierz sobie Mikołaja". Dzięki niej, nasi Czytelnicy mogą spełniać swoje marzenia. I te małe, i te nieco większe. Wszystko dzięki naszym Mikołajom, w których wcielają się samorządowcy, przedsiębiorcy, osoby znale i lubiane z całego regionu. W tym roku Mikołajów było aż czterdziestu. A listów otrzymali kilkaset.

Nic więc dziwnego, że przez ostatnie tygodnie fabryki prezentów nie nadążały z produkcją, wszak wszystko musiało być gotowe na środowy wieczór 15 grudnia. To właśnie wtedy w Hotelu Koronny w Zamościu, spotkała się znakomita większość Mikołajów z nadawcami listów, czyli Czytelnikami "Kroniki Tygodnia".

Cóż to był za magiczny wieczór! Dość zaznaczyć, że każdy jego uczestnik opuszczał Salę Kryształową z uśmiechem na ustach i prezentami pod pachą, a pomocnicy Mikołaja z poczuciem dobrze wypełnionego zadania. W imieniu naszych Czytelników pięknie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. Dziękujemy nie tylko za ofiarowane prezenty, ale przede wszystkim poświęcony czas i zaangażowanie. Dziękujemy też paniom z KGW w Nowosiółkach za pyszny poczęstunek, a Joannie Patron z pracowni rękodzieła "W ramach sztuki" w Zamościu za dekoracje świąteczne. 

Dziś prezentujemy pierwszą część fotorelacji autorstwa Adama Gąsianowskiego ze spotkania w Hotelu Koronny, gdzie gościliśmy większość Mikołajów. Pozostali przekazują prezenty osobiście, a zdjęcia z tych magicznych chwil zaprezentujemy już za tydzień. 

Mikołaje Kroniki Tygodnia:

Jerzy Chróścikowski, senator RP,

Jarosław Sachajko, poseł na Sejm,

Tomasz Zieliński, poseł na Sejm,

Michał Mulawa, wicemarszałek województwa lubelskiego,

Andrzej Szarlip, starosta biłgorajski,

Aneta Karpiuk, starosta hrubieszowski,

Henryk Karwan, starosta tomaszowski,

Stanisław Grześko, starosta zamojski,

Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa,

Marek Łuszczyński, burmistrz Lubyczy Królewskiej,

Aleksandra Pietrasz, burmistrz Łaszczowa,

Wojciech Żukowski, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego,

Andrzej Podgórski, burmistrz Tyszowiec,

Urszula Kolman, burmistrz Zwierzyńca,

Wiesław Różyński, wójt gminy Biłgoraj,

Tomasz Tyrka, wójt gminy Jarczów,

Wiesława Sieńkowska, wójt gminy Komarów-Osada,

Mariusz Kukiełka, wójt gminy Łabunie,

Roman Miedziak, wójt gminy Rachanie,

Marian Szuper, wójt gminy Radecznica,

Krzysztof Seń, wójt gminy Sitno,

Waldemar Raczyński, wójt gminy Stary Zamość, 

Leon Bulak, wójt gminy Sułów, 

Zbigniew Naklicki, wójt gminy Susiec,

Dariusz Kozłowski, wójt gminy Telatyn,

Marzena Czubaj-Gancarz, wójt gminy Tomaszów Lubelski,

Łukasz Kłębek, wójt gminy Ulhówek, 

Ryszard Gliwiński, wójt gminy Zamość,

Magdalena Dołgan, prezes ZGL Zamość,

Małgorzata Bzówka, prezes PGK Zamość,

Błażej Bartecki, Deweloper Elektrownia Park Residence,

Radosław Niziołek, prezes RKKT Zamość,

Tomasz Pakuła, Roztoczańskie Muzeum PRL w Zamościu,

Paweł Derucki, prezes zarządu FIT MY DAY Catering Dietetyczny,

Kamila Łąkowska, przedsiębiorca z gminy Telatyn,

Artur Metody Kozłowski, właściciel Salonu Mody Męskiej RECMAN,

Melisa Cieśla-Ostasz, general manager w Hotelu Koronny Zamość,

Małgorzata Kapłon, prezes Spółdzielni im. Jana Zamoyskiego w Zamościu,

Maryla Symczuk, dyrektor oddziału "Cukrownia Werbkowice" Krajowa Spółka Cukrowa S.A.,

Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny "Kroniki Tygodnia".

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama