Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 08:56
Reklama

Tomaszów Lubelski: 19-latka straciła prawo jazdy, bo spowodowała wypadek

Ledwie 4 miesiące cieszyła się prawem jazdy 19-latka z gm. Ulhówek. Właśnie straciła uprawnienia, bo doprowadziła do wypadku drogowego w Tomaszowie Lubelskim.
Tomaszów Lubelski: 19-latka straciła prawo jazdy, bo spowodowała wypadek
Wypadek wydarzył się ok. godz. 19.
Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 listopada wieczorem na skrzyżowaniu ulicy Ściegiennego z ulicą Pogodną. Z ustaleń policji wynika, że młoda kobieta kierowała fordem, a na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa 19-letniemu mieszkańcowi gminy Tomaszów Lubelski, który jechał audi. On podróżował z dwójką pasażerów, natomiast sprawczyni wypadku jechała sama.

– W wyniku zderzenia się pojazdów, pomocy medycznej potrzebowali obydwoje kierujący oraz 17-letnia pasażerka audi. W szpitalu na obserwacji pozostała dwójka z nich. Przebadano również kierujących na zawartość alkoholu w organizmie, byli trzeźwi – informuje Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów oraz prawo jazdy 19-latki z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Mieszkanka gminy Ulhówek uprawnienia do kierowania posiadała zaledwie od 4 miesięcy.

Czytaj także: Pijany 19-latek wjechał w ludzi na chodniku. Jedna osoba nie żyje

Czytaj także: Pijany 18-latek w hondzie. Szybko stracił prawo jazdy

Czytaj także: Miał prawo jazdy pół roku. I już je stracił


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mateusz 04.11.2021 02:39
Każdemu zdarzają się wypadki nawet osobom najbardziej doświadczonym, a to że trafiło akurat na tą dziewczynę to po prostu zbieg okoliczności. Dziewczyna miała pecha i tyle, dobrze że wszyscy żyją, samochód kupi sie drugi, a zdrowia ani życia już nie.

obywatelgc 03.11.2021 11:27
Jak ktoś umie jeździć to nie ważne gdzie zdaje. W Biłgoraju są takie miejsce gdzie wielu zawodowych kierowców by oblało egzamin. A w tym wypadku to akurat kierowca miała mało doświadczenia. Zresztą wypadki każdemu się zdarzają.

Chłopaki z baraków 04.11.2021 07:55
"Nachlejesz się, naćpasz, a wypadek i tak by się wydarzył"

Xxx 02.11.2021 17:43
LTM... pewnie zdane w Biłgoraju

Yaro 02.11.2021 21:27
A w Biłgoraju inaczej się jeżdzi

Piter 02.11.2021 21:52
Nie ale łatwiej zdać niż np, w Zamościu

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pasypasyTreść komentarza: "Pasy malowane w technologii cienkowarstwowej szybciej się zużywają, a co za tym idzie częściej trzeba je odnawiać." To po co stosować taką technologię? Nie można pomalować grubiej? Na Piłsudskiego już widziałem jakieś powycierane oznaczenia a dopiero co skończyli malować...Data dodania komentarza: 07.07.2022, 08:43Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama