Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:51
Reklama

Tomaszów Lubelski: Kolizja przy pasach na ul. Lwowskiej (FILM)

Audi uderzyło w tył audi – taki przebieg miała kolizja, do której doszło w środę (21 lipca) wieczorem na ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.
Tomaszów Lubelski: Kolizja przy pasach na ul. Lwowskiej (FILM)

Jak to wyglądało? 30-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska dojeżdżając do przejścia dla pieszych lekko zwolnił, a przed samymi pasami zatrzymał swoje audi, bo akurat na "zebrę" wchodzili piesi. 

Kiedy te osoby schodziły już z jezdni, w tył stojącego jeszcze auta uderzyło drugie audi, którym kierował 26-latek z tej samej gminy. Mężczyzna się zagapił? Możliwe. Policjanci stwierdzili, że może być nietrzeźwy, ale młody kierowca odmówił dmuchania w alkomat. Pobrano więc od niego krew do badań na zawartość alkoholu.

Całe zdarzenie uwieczniły kamery monitoringu. Policja publikuje zapis z miejsca kolizji.

Kolizja na ul. Lwowskiej - film KPP Tomaszów Lubelski


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Heavy 25.07.2021 00:21
Ale z niego kaluźniak ?

Swij 22.07.2021 17:07
A najlepsze jest to ze ten mlody mistrz kierownicy wozi ludzi busami za granicę.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: bkioTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:47Źródło komentarza: Pow. biłgorajski: Pieniądze dla strażaków ochotnikówAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi DębskiemuAutor komentarza: ltmTreść komentarza: Dokładnie. Ale tego nie da się zrobić, bo to nie jest żadna obwodnica tylko część drogi ekspresowej. Zjazdy nie mogą być częściej niż co 10 km... A pani Miziuk nie ma pojęcia o czym mówi. Jadąc z Listopadowej na Kościuszki obwodnicy będę szukać. Może do UM niech zaczną dojeżdżać obwodnicąData dodania komentarza: 12.08.2022, 18:49Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Największą przemianę przejdzie Rynek, który będzie wyłączony z ruchu. Zniknie rondo, a cały plac stanie się strefą rozrywki, rekreacji, relaksu dla wszystkich tomaszowian i turystów. Do chwili obecnej na tomaszowskim rynku jedynym miejscem dla turystów było MUZEUM. Obchody 400-lecia Tomaszowa minęły i nasze władze postanowiły zlikwidować MUZEUM ze strefy rozrywki, rekreacji, relaksu. Po prawie 40-latach MUZEUM zostało zmuszone do opuszczenia swojej dotychczasowej lokalizacji. Co zniknie jeszcze z centrum miasta.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:48Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: LTMTreść komentarza: Ty LZA... .. Nie wiesz że Zamość nie leży na Roztoczu??Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:42Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: Specjaliści co przejadą się na WęgryTreść komentarza: W sumie mam większe pojęcie o broni niż opłacany starszy szeregowy za 4 tyś mieś, co uczy sie zasady działania zamka w hałbicoarmacie, czy zasad balistyki,Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:35Źródło komentarza: Gmina Hrubieszów: Za 2 lata będzie podziemne centrum
Reklama
Reklama