Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 02:55
Reklama

Zamość: Echa miłości - koncert Namysłowiaków na Rynku Wielkim już dziś

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na wyjątkowy koncert. Już dzisiaj, 11 czerwca o godzinie 20 na Rynku Wielkim Namysłowiacy wystąpią wraz z utytułowaną solistką Katarzyną Zawadą w koncercie "Echa miłości".
Zamość: Echa miłości - koncert Namysłowiaków na Rynku Wielkim już dziś

Zamojska Orkiestra wykona utwory niezapomnianej polskiej wokalistki, Anny German a także nowe, autorskie kompozycje Katarzyny Zawady takie jak: Miłość bez granic, Bliskość, Gdzie ja tam zawsze ty.

Artystka zabierze nas w sentymentalną opowieść o miłości, tęsknocie i poszukiwaniu szczęścia dzięki. Katarzyna Zawada To zdobywczyni Złotej Eurydyki - I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki – Anna German, Moskwa 2015.

Od kilku lat realizuje autorski projekt koncertów pamięci Anny German Śpiewająca Eurydyka, które odbywają się w kraju i za granicą m. in. na Litwie, Białorusi, w Rosji, Uzbekistanie, Wielkiej Brytanii. W 2020 zrealizowała w zamojską Orkiestrą projekt: Koncert Wigilijny. Obecnie pracuje nad nową płytą pn. Echa miłości. Utwory z planowanego krążka zostaną wykonane premierowo na Rynku Wielkim.

Koncert zaplanowano na piątek, 11 czerwca o godzinie 20:00 na Rynku Wielkim w Zamościu.


Krzesła w sektorze imprezy zostaną przygotowane z 1,5-metrowymi odstępami. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego przybycia, ponieważ o możliwości zajęcia miejsc siedzących będzie decydowała kolejność wejścia. Koncert zostanie zorganizowany zgodnie z obowiązującymi zaleceniami (maseczki na terenie imprezy kulturalnej, odstęp, dezynfekcja rąk).


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama