Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:01
Reklama

Pow. zamojski: Szkoły w Szczebrzeszynie i Zwierzyńcu czekają na uczniów

Starostwo Powiatowe w Zamościu zachęca rodziców i uczniów ostatnich klas szkół podstawowych do zapoznania się z ofertą placówek, które działają w Zwierzyńcu i Szczebrzeszynie.
Pow. zamojski: Szkoły w Szczebrzeszynie i Zwierzyńcu czekają na uczniów
Autor: Fot. pixabay.com

Te szkoły średnie to Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu (od 1 września 2021 r. Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu), a także Zespół Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie .

Czym się te placówki wyróżniają?

  • wieloletnią tradycją,
  • atrakcyjną ofertą edukacyjną uwzględniającą potrzeby współczesnego młodego człowieka,
  • profesjonalną i wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną,
  • nowoczesnymi i bardzo dobrze wyposażonymi pracowniami,
  • nauczaniem języków obcych ukierunkowanych zawodowo,
  • bezpłatnymi, dodatkowymi zajęciami przygotowującymi do egzaminu maturalnego,
  • zagranicznymi praktykami i stażami,
  • uczestnictwem w projektach unijnych,
  • współpracą z uczelniami wyższymi, instytucjami kultury i przedsiębiorcami.

Pełna oferta dostępna jest TUTAJ i TUTAJ.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama